Dot.: Aktywacja gry na innym koncie z tym samym kodem.

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Aktywacja gry na innym koncie z tym samym kodem.

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam serdecznie,

Nie wiem dokładnie do jakiej kategorii przypisać mój problem więc postaram się opisać moją sytuację.

Dwa lata temu zakupiłam grę The Sims 4 Edycje Limitowana stacjonarnie w sklepie .Aktywowałam grę z konta za pomocą kodu do którego aktualnie nie pamiętam ani e-maila ani hasła, niestety gra nie zadziałała kiedy wtedy ją aktywowałam z powodu wymagań systemowych których nie spełnił mój komputer. Teraz mój komputer  ma nowszy system wiec miałam nadzieje że uda mi się teraz aktywować grę. Jednak jak już wcześniej wspomniałam nie pamiętam żadnych danych do konta z którego poprzednio próbowałam aktywować grę przez co nie mogę użyć ponownie kodu. Czy jest jakakolwiek opcja abym mogła aktywować grę z nowego konta za pomocą tamtego kodu ?

Wiadomość 1 z 2 (5 631 wyświetleń)

Dot.: Aktywacja gry na innym koncie z tym samym kodem.

[ Edytowane ]

Witam

 

Niestety kod aktywacyjny można użyć tylko raz na jedno konto ale spokojnie 

 

Wszystko można odzyskać, zmienić kontaktując się z suportem,innej opcji niestety nie ma:

KONTAKT tu masz bezpośredni odnośnik dokończ resztę i kliknij "Wybierz sposób kontaktu"

Jeśli nie chcesz czekać pozostaje opcja LIVECHAT ale tylko w języku angielskim.

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie, dzięki czemu nie musisz płacić za rozmowę Standard smile Kontakt jak najbardziej OK mili ludzie wszystko sprawnie załatwione.

Możesz też samemu zadzwonić:
Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

Wiadomość 2 z 2 (5 625 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem