Dot.: Aktówalizacja sama się wyłoncza (po około 60%)

autor: 998PLayer
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Program Origin przestał działać

[ Edytowane ]

@Kamikadze413

 

Nie instaluj Origin z płyty od BF3, ponieważ  to bardzo stara wersja, która już nie działa prawidłowo i dlatego każe zaktualizować, pobierz starszą wersje Origin TUTAJ, gdy pobierzesz Origin z tej strony wykonaj ponownie te kroki  które pokazałem powyżej, tym razem  z włączonym internetem.

 

A Origin usuń zanim zainstalujesz ten pobrany.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 30 z 380 (21 763 wyświetleń)

Dot.: nie mogę zainstalować origin.

@xPaTr0

 

Najnowsza wersja Origin to 10.5.19.61.61985. Niestety nie wiem kiedy będzie najnowsza wersja, u mnie wspomniana wersja działa, zapewne użytkownicy Windows 10 mają z tym problem, czytałem na angielskim forum, że wina może być po stronie Microsoft, ostatnio wydana  aktualizacja do Windows 10  prawdopodobnie  powoduje ten problem.

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 31 z 380 (21 827 wyświetleń)

Dot.: nie mogę zainstalować origin.

★ Apprentice
@MattiuDefo
Dzieki za szybką odpowiedź
Pozdrawiam 🙂
Wiadomość 32 z 380 (21 821 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

OriginThinSetup.exe nie uruchamia się

★★★★ Novice

Mam następujący problem, nie mogę zainstalować origin na swoim komputerze, po dwukrotnym kliknięciu w OriginThinSetup.exe nic się nie uruchamia.

Próbowałem uruchamiać jako administrator, usuwać klucze rejestru i pliki pamięci podręcznej origin, uruchamiać komputer na czystym rozruchu, antywirusa odinstalowałem, zapory systemowe wyłączyłem.

Skończyły mi się pomysły a jak nie działało, tak nie działa.

Wiadomość 33 z 380 (21 792 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z zainstalowaniem origin

★★ Novice

Witam , mam problem otóż pobrałem OriginThinSetup z strony origin i gdy próbuje odpalić ten instalator to nic sie nie dzieje , przez chwile kręci się kółko i później nic sie nie dzieje , próbowałem wielu sposobów między innymi z msconfigiem.

Wiadomość 34 z 380 (21 860 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Aktualizacja sama się wyłącza (po około 60%)

[ Edytowane ]
★★ Novice

POMOCY!!

po ostatniej aktualizacji, tak jak napisałem ,,mam problem z instalacją" i nie mam pojęcia czego to może być wina, aktualizacja trwa do około 60% a potem sama się wyłącza na kompie mam albo muzykę albo gram w HOM&M 3 nic ciężkiego co mogło by utrudniać w instalacji (jeszcze nie próbowałem odinstalować i instalować na nowo)

Wiadomość 35 z 380 (21 776 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aktówalizacja sama się wyłoncza (po około 60%)

[ Edytowane ]

@998PLayer

 

Witaj

 

Jeżeli posiadasz Windows 10, pobierz starszą wersje Origin TUTAJ, wina  jest po stronie aktualizacji Windows 10, po zainstalowaniu starszej wersji Origin, wyłącz automatyczne aktualizacje programu jak poniżej. 

 

W tym temacie jest ten problem, jeśli mogę prosić pisz tam.

 

Origin - Ustawienia aplikacji - Aplikacja 

Przechwytywanie.JPG

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 36 z 380 (21 800 wyświetleń)

Dot.: Problem z zainstalowaniem origin

[ Edytowane ]

@xwexerx

 

Witaj

 

Jeżeli posiadasz Windows 10, pobierz starszą wersje Origin TUTAJ, wina  jest po stronie aktualizacji Windows 10, po zainstalowaniu starszej wersji Origin, wyłącz automatyczne aktualizacje programu jak poniżej. 

 

 W tym temacie jest ten problem, jeśli mogę prosić pisz tam.

 

Origin - Ustawienia aplikacji - Aplikacja 

Przechwytywanie.JPG

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 37 z 380 (21 968 wyświetleń)

Dot.: OriginThinSetup.exe nie uruchamia się

[ Edytowane ]

@CreAAtivee

 

Witaj

 

Jeżeli posiadasz Windows 10, pobierz starszą wersje Origin TUTAJ, wina  jest po stronie aktualizacji Windows 10, po zainstalowaniu starszej wersji Origin, wyłącz automatyczne aktualizacje programu jak poniżej. 

 

 W tym temacie jest ten problem, jeśli mogę prosić pisz tam.

 

Origin - Ustawienia aplikacji - Aplikacja 

Przechwytywanie.JPG

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 38 z 380 (21 766 wyświetleń)

Dot.: Aktówalizacja sama się wyłoncza (po około 60%)

★★ Novice
Ok dzięki
Wiadomość 39 z 380 (21 756 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem