Dot.: Aktualizacja origin - aktualizacja systemu win10

autor: Narayen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Aktualizacja origin - aktualizacja systemu win10

★★★ Newbie

witam od kilku tygodni mam tak że codziennie przy wlaczaniu origina on sie aktualizuje jest to wciaz ta sama aktualka bo ma ciagle 169MB 

po pobraniu przechodzi do instalacji lecz wywala błąd ze niby windows 10 nie zaktualizowany chociaz mam najnowsza wersje i na bieżąco pobieram aktualizacje 

dziala na 1 dzien jedynie totalny reinstall origina ale nie o to chodzi zeby codziennie sie bawic w ten sposob... ktos cos poradzi moze mieliscie podobną przypadłość

Wiadomość 1 z 4 (847 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Aktualizacja origin - aktualizacja systemu win10

★★★★★ Expert

@dabekanna10@AlcatraZZ_94  Hej

 

Spróbuj odinstalować całkowicie Origin z systemu, pobrać pełną instalkę i zainstalować -  https://download.dm.origin.com/origin/live/OriginSetup.exe 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (756 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Aktualizacja origin - aktualizacja systemu win10

★★★ Newbie

Mam dokładnie ten sam problem, podbijam pytanie. Praktycznie za każdym razem jak otwieram aplikację muszę pobrać obowiązkową aktualizację, niesamowicie irytujące. 

Wiadomość 2 z 4 (764 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aktualizacja origin - aktualizacja systemu win10

★★★★★ Expert

@dabekanna10@AlcatraZZ_94  Hej

 

Spróbuj odinstalować całkowicie Origin z systemu, pobrać pełną instalkę i zainstalować -  https://download.dm.origin.com/origin/live/OriginSetup.exe 

Wiadomość 3 z 4 (757 wyświetleń)

Dot.: Aktualizacja origin - aktualizacja systemu win10

Community Manager

Hej @dabekanna10 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem na podstawie wskazówek od @Narayen Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (261 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem