Aktualizacja i błąd wczytywania gry 102:70c7f9a6:8998dd1

autor: szkodnikea
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Aktualizacja i błąd wczytywania gry 102:70c7f9a6:8998dd1

★★★ Newbie

Po ostatniej aktualizacji gra zaczęła wymagać ode mnie zmniejszenia liczby simów, bo przekraczała ona limit (?). Mam 55 simów w 23 rodzinach. Najniższy limit mówi o maksymalnie 80 simach, ale nawet po ustawieniu do 200 osób TS4 nie dawało za wygraną. Nie mogłam grać, przenosić simów między rodzinami, ani ich edytować. Po przeniesieniu WSZYSTKICH simów do zakładki "inni simowie" uparcie wyświetlała mi się, że mam jeszcze w "moich simach"... 199 osób! Nawet jeden grany sim przekracza limit, więc nie da się grać w ogóle. Zmieniłam limit na "bez ograniczeń", ale teraz przy próbie gry jakąkolwiek rodziną wyrzuca mnie do zarządzania świtami i wyświetla "błąd wczytywania gry 102:70c7f9a6:8998dd17" i rada, żeby zresetować grą. Nie pomaga. Byłabym wdzięczna za pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Wiadomość 1 z 4 (1 117 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aktualizacja i błąd wczytywania gry 102:70c7f9a6:8998dd1

★★★ Newbie

Mam pytanie a może kupiłeś dodatek Koty i psy i po zainstalowaniu jej stał się taki problem?

Wiadomość 2 z 4 (1 082 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aktualizacja i błąd wczytywania gry 102:70c7f9a6:8998dd1

★★★ Newbie

Nie mam tego dodatku, chociaż błąd pojawił się w tym samym momencie, kiedy wyszły Psy i koty.

Wiadomość 3 z 4 (1 073 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aktualizacja i błąd wczytywania gry 102:70c7f9a6:8998dd1

Community Manager (retired)

Cześć @szkodnikea @amsajnog

 

Problem związany z tym komunikatem jest w tym momencie badany przez studio Maxis - prawdopodobnie pojawił się po ostatniej większej aktualizacji, która wyszła tuż przed premierą Psów i Kotów. Jeśli tylko pojawi się oficjalne rozwiązanie, z pewnością dam Wam o tym znać Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (1 068 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem