Aepx Legends ban turek

autor: MrXantes
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Aepx Legends ban turek

★★★ Newbie

W ostatnich dniach jakiś turek włamał mi się na konto i prawdopodobnie oszukiwał w grach online bez mojej wiedzy i zgody. Konsekwencja tego jest ban na apex legends. Czy jest jakaś opcja lub miejsce gdzie mogę się ubiegać o ściągnięcie bana? 

Wiadomość 1 z 2 (312 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Aepx Legends ban turek

Community Manager

Hej @MrXantes 

 

Jeśli na Twoje konto zostały nałożone jakiekolwiek ograniczenia skontaktuj się z nami wedle instrukcji zawartych w tym artykule. Dodatkowo, jeśli podejrzewasz że ktoś dostał się na Twoje konto, zabezpiecz je wedle wskazówek które znajdziesz tutaj, albo skontaktuj się z nami telefonicznie

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (301 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Aepx Legends ban turek

Community Manager

Hej @MrXantes 

 

Jeśli na Twoje konto zostały nałożone jakiekolwiek ograniczenia skontaktuj się z nami wedle instrukcji zawartych w tym artykule. Dodatkowo, jeśli podejrzewasz że ktoś dostał się na Twoje konto, zabezpiecz je wedle wskazówek które znajdziesz tutaj, albo skontaktuj się z nami telefonicznie

Wiadomość 2 z 2 (302 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem