APEX gra się losowo wyłącza i wraca do pulpitu tzw. CTD - bad_module_info

autor: KapkannPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: houston mamy problem

[ Edytowane ]

Witajcie @ninon3216  @Marnoszkaa  @Fr4z4  @1Guma 

 

Przeniosłem wasze wpisy do TEGO tematu w którym znajdziecie przydatne kroki od @EA_Odix  i informacje, że studio bada sprawę.

 

Prześlijcie nam  plik DxDiag 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 71 z 95 (1 399 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: houston mamy problem

★★★ Novice

@EA_Odix Dziękuję, Twoje wskazówki pomogły gra działa idealnie.

Wiadomość 72 z 95 (1 392 wyświetleń)

Dot.: houston mamy problem

★★ Novice

mam ten sam problem co inni ;/

Wiadomość 73 z 95 (1 366 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: houston mamy problem

★★★ Novice

Wczorajszy patch nie pomógł za wiele, co to za przyjemność grać na limicie klatek do 60 przy 144hz monitorze? W moim przypadku wszelkie próby ratowania tej gry poległy... Z mojej strony zrobiłem wszystko by grać, teraz kolej EA, żeby naprawić swój produkt.

Wiadomość 74 z 95 (1 350 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: houston mamy problem

★★ Apprentice

Wczorajszy patch nie był pomocą tylko naprawieniem exploitu z wykorzystywaniem Twitch Prime, dokładny wpis można znaleźć na reddicie. Każda osoba która użyła danego exploitu zostanie pozbawiona skórki do Pathfinder'a Omega Point

Wiadomość 75 z 95 (1 340 wyświetleń)

Dot.: houston mamy problem

@Wolfenhauser  @KapkannPL  @fixapexrespwn  @RedipS69  @TTV-Sony1987 

 

Znalazłem jeszcze przydatne kroki na angielskim forum, zobaczcie czy wam to pomoże.

 

https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/Apex-Legends-Crash-no-error-PC/m-p/7489689#M17616

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 76 z 95 (1 222 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: houston mamy problem

★★ Novice

dalej wywala ;/

Wiadomość 77 z 95 (1 111 wyświetleń)

Dot.: houston mamy problem

★ Novice

Miałem ten sam problem, próbowałem wszystkich wskazówek i niestety nic nie pomagało.
Ale gdzieś doczytałem że problem może leżeć po stronie sprzętu, a  dokładniej OC jego. Z racji, że posiadam i5 9600k kręconą na 4.9 postanowiłem wrócić do podstaw czyli ustawić zegary tak jak wyciągnąłem go z pudełka.
Po dobie grania stwierdzam, że nie dostałem ŻADNEGO błędu. Więc u mnie problem został naprawiony. Zastanawiam się teraz tylko dlaczego to miało taki wpływ? Przecież Procesor po OC był testowany dla uzyskania stabilności itd. Nie miałem z nim żądnego problemu w innych grach.
Dziwne jednym słowem ale mam nadzieje ze EA coś z tym zrobi.


Wiadomość 78 z 95 (975 wyświetleń)

Dot.: houston mamy problem

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Wydaje mi się, że to szczęśliwy zbieg okoliczności, jutro pewnie problem wróci. Ja tak mam, że  jednego dnia prawie wcale mnie nie wywala, a drugiego co 5min. Sprzęt i3 8100, rx 570 4gb, bez OC.

Wiadomość 79 z 95 (939 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: houston mamy problem

★★★ Novice

Może wam pomoże to co udostępnię. Ja błędów żadnych nie mam, nie wyrzuca mi gry. Po prostu wbijam i gram nawet po kilka godzin.

Krótka specyfikacja:

Ryzen 5 2600
Rx 580 8gb
b350 msi pc mate
Monitor 75hz

Sterowniki wersja: 18.9.2

Windows 10 pro

 

W grze jadę na maksymalnych ustawieniach.

 

Załączam wam DxDiag.

Wiadomość 80 z 95 (846 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem