ANTHEM nie można wprowadzić kodu z PreOrder

autor: yaqp92
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

ANTHEM nie można wprowadzić kodu z PreOrder

[ Edytowane ]
★★ Novice

Dzień dobry,

 

po zamówieniu preordera do gry Anthem niestety podczas wymiany kodu dostaje komunikat o błędzie z informacją o konieczności ponownej próby w późniejszym terminie. 

Preorder kupiony w postaci pudełkowej.

 

Niestety kontakt z infolinią nie wchodzi w grę z racji jej godzin pracy, a możliwości uczestnictwa w VIP demo w ten weekend.

 

Próba wprowadzenia kodu na https://www.ea.com/pl-pl/wymienkod

 

Uprzejmie proszę o pomoc i z góry dziękuję za poświęcony czas.

 

Serdeczności, JS

Wiadomość 1 z 3 (316 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: ANTHEM nie można wprowadzić kodu z PreOrder

★★ Novice

Udało się w niedziele wieczorem. 

Generalnie nie było to spowodowane niedostępnością usług. Próbowałem wpisywać kod na urządzeniach firmy Apple zarówno tych mobilnych (iPhone: Safari/ Chrome) jak i desktopie (Macbook: Safari / Chrome).

 

Dopiero mnie uratował dostęp do komputera z systemem Windows.

 

Warto zgłosić temat gdzieś dalej, z tego co widziałem nie tylko ja i nie tylko w ramach Anthem taki problem się pojawiał. Istnieje przynajmniej od wczesnego dostępu do BattleFront II Standard smile

 

Serdecznosci, Jakub Siewierski

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (275 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: ANTHEM nie można wprowadzić kodu z PreOrder

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@yaqp92  Witaj!

 

Duplikat Twojego wpisu został usunięty. Wink W dniu 25/01 mieliśmy pewne problemy z naszymi usługami i możliwością zalogowania się do samej gry jak i serwisami pośrednimi w tym wykorzystaniem kodów itp.

Usługi zostały przywrócone i mam nadzieję, że docelowo udało Ci się przejść proces rejestracji kodu pre-order i wskoczyć do wersji VIP DEMO. Wondering

 

Co prawda VIP DEMO zostało już zakończone, jednak nadal będzie możliwość sprawdzenia gry Anthem przed jej premierą w postaci otwartej wersji Demo oraz opcji trial - więcej o tym znajdziesz tutaj.

 

Przepraszamy za zaistniałe problemy w trakcie rozpoczęcia wersji DEMO i zachęcamy do zapoznania się z raportem Chada Robertsona - szefa Bioware ds. Live Service odnośnie zaistniałych problemów i ich zaadresowania w przyszłości.

Wiadomość 2 z 3 (283 wyświetleń)

Dot.: ANTHEM nie można wprowadzić kodu z PreOrder

★★ Novice

Udało się w niedziele wieczorem. 

Generalnie nie było to spowodowane niedostępnością usług. Próbowałem wpisywać kod na urządzeniach firmy Apple zarówno tych mobilnych (iPhone: Safari/ Chrome) jak i desktopie (Macbook: Safari / Chrome).

 

Dopiero mnie uratował dostęp do komputera z systemem Windows.

 

Warto zgłosić temat gdzieś dalej, z tego co widziałem nie tylko ja i nie tylko w ramach Anthem taki problem się pojawiał. Istnieje przynajmniej od wczesnego dostępu do BattleFront II Standard smile

 

Serdecznosci, Jakub Siewierski

Wiadomość 3 z 3 (276 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem