Dot.: 2 konta 1 działa

autor: amigo7112
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

2 konta 1 działa

★ Novice

Witam

Jestem posiadaczem dwóch kont fify na pc niestety od jakiś trzech dni nie mogę zalogowac się na serwery na jednym z nich na drugim koncie wszystko działa jak należy. Czy ma ktoś           może jakiś pomysl dlaczego tak jest, dostałem bana czy co?... Z góry dziekuje za odpowiedz. 

                                                             Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (321 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: 2 konta 1 działa

Community Manager (retired)

@amigo7112 Hej!

 

Jeśli faktycznie doszło do zablokowania Twojego konta, na adres mailowy powinieneś otrzymać informację wyjaśniająca nałożone sankcje. Sprawdź dokładnie artykuł, którego link zamieściłem i postępuj według kroków tam wymienionych.

 

Pozdrawiam! 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (351 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: 2 konta 1 działa

Community Manager (retired)

@amigo7112 Hej!

 

Jeśli faktycznie doszło do zablokowania Twojego konta, na adres mailowy powinieneś otrzymać informację wyjaśniająca nałożone sankcje. Sprawdź dokładnie artykuł, którego link zamieściłem i postępuj według kroków tam wymienionych.

 

Pozdrawiam! 

Wiadomość 2 z 3 (352 wyświetleń)

Dot.: 2 konta 1 działa

★ Novice

 

Nie dostałem własnie zadnego meila. Probowałem zalogowac sie do aplikacji fut i wyskoczył mi taki komunikat "We're currently having trouble with login services. While we work on it, you can try to log in from your Console or PC to get the full FUT experience" 

Wiadomość 3 z 3 (300 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA