[#] 10h trial rozłączenie meczu=brak działań na web app - badany problem

autor: boooogusss
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[#] 10h trial rozłączenie meczu=brak działań na web app - badany problem

[ Edytowane ]
★ Novice

Grałem mecz, niestety w tym czasie upłynął mi czas czyli 10h, nie mam z tym problemu. Jednak po zalogowaniu na web app nie mogę nic zrobić, gdyż  dostaje komunikat, że zostałem rozłączony podczas meczu i powinienem się zalogować by móc cokolwiek zrobić,a formalnie 10h mi minęło więc nie mogę tego zrobić. Chciałbym podziałać na web app, ale nie mogę potwierdzić sbc, a nie chce czekać tygodnia. Jest możliwość zlikwidowania jakoś tego?

Wiadomość 1 z 11 (1 037 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: web app- rozłączenie meczu=brak działań na web app

★★ Novice

Dzień dobry.

 

Zgłaszam dokładnie ten sam problem, co kolega wyżej. Jak to w ogóle zostało zaprojektowane? Czy coś by się stało, gdyby trial potrwał do momentu wejścia do menu gry, a nie w trakcie meczu? Nie byłoby wtedy żadnego problemu.

 

W jaki sposób zostanie to zrekompensowane graczom, którzy wydają pieniądze na produkty EA, a w związku z karygodnym błędem są do tyłu z budowaniem składu i zarabianiem coinsów w najbardziej dogodnym momencie? Dodam, że trzy paczki za 7,5k nie wystarczą, gwarantuję, że zarobiłbym na rynku transferowym więcej do tego 25 września.

 

Liczę na uczciwą reakcję ze strony EA i mam nadzieję, że więcej się to nie powtórzy.

Wiadomość 2 z 11 (1 024 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: web app- rozłączenie meczu=brak działań na web app

★ Novice
chyba jednak nic z tym nie zrobią ..
Wiadomość 3 z 11 (1 009 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: web app- rozłączenie meczu=brak działań na web app

★★★★ Guide
Najlepiej do nich dzwonić. Osobiście mam ten sam problem i będę kontaktował się z działem pomocy telefonicznie.
Wiadomość 4 z 11 (1 005 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: web app- rozłączenie meczu=brak działań na web app

★ Novice
jeżeli dla Ciebie to nie problem to w razie czego proszę o informację zwrotną po kontakcie z nimi
Wiadomość 5 z 11 (1 001 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: web app- rozłączenie meczu=brak działań na web app

★★★★ Guide

Nie ma problemy. Jednak dopiero jutro po pracy zajmę się problemem, z racji ,że ich info linia jest czynna pon-piąt od 12.

Wiadomość 6 z 11 (989 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: web app- rozłączenie meczu=brak działań na web app

★★★★ Novice

Czy już ktoś z was ma dostęp? Niestety mam to samo. Jak to naprawić?

Wiadomość 7 z 11 (977 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: web app- rozłączenie meczu=brak działań na web app

Community Manager (retired)

@lukash1987_b @boooogusss @NaiteI @Krzaquille

 

Studio bada ten problem i pracuję nad rozwiązaniem. Zaleca się odłączenie konsoli oraz routera od zasilania, celem próby wymuszenia zakończenia sesji. Na tą chwilę prosimy o cierpliwość. 

Wiadomość 8 z 11 (962 wyświetleń)

Dot.: web app- rozłączenie meczu=brak działań na web app

★★ Novice

@EA_Odix

 

Nie pomogło, jak coś. Czekamy dalej.

Wiadomość 9 z 11 (940 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] 10h trial rozłączenie meczu=brak działań na web app - badany problem

★★★★ Guide

Udało mi się dodzwonić do Supportu EA, i po bardzo miłej rozmowie problem został rozwiązany. Jednak niestety trzeba osobiście zgłosić się przez telefon. Rozwiązanie u mnie przebiegło następująco. Człowiek z Supportu dodał na moje konto dodatkowe 10 min, po to bym w czasie rozmowy mógł zalogować się na FUT i wylogować z niego. Po tym zabiegu wszystko ruszyło na webapp. Zresztą zabieg taki jak w komunikacie więc nic dziwnego ,że pomogło. Jednak jeśli chodzi o rozwiązanie zdalne tego problemu a nie ręczne to trzeba jeszcze poczekać na rozwiązanie albo na premiere gry. Pozdrawiam

Wiadomość 10 z 11 (930 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA