0xc00007b

autor: joni377777
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Witam. Posiadam Problem typu 0xc00007b . Zainstalowałem direct x , przeczyscilem ccleanerem , po prostu wgralem cale aio , uruchamiam origin jako admin i nic . Pobieram origin ze strony i juz po pobraniu nie moge odpalic apki bo mam problem jak wyzej. Wczesniej pytalo mnie o brak 2 dll to je dodalem do wina i zostal tylko ten blad ktorego w zaden sposob nie moge sie pozbyc pomocy ! 

Wiadomość 1 z 3 (277 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: 0xc00007b

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@joni377777

Chyba nie odinstalowales przed zainstalowaniem tych plikow z AIo wszystkich plikow VC++ z komputera tylko wgrales je na gorę. Jesli taki plik nie jest za bardzo uszkodzony to nowy zainstaluje sie na nim ale jesli jest zbyt zepusty to nowy zainstaluje sie obok i bedziesz mial dwa identyczne. Komputer jest tradycjonalistą i bedzie probowal uzywać starego uszkodzonego.
Ale ten blad moze ci wyskoczyc i z innych przyczyn.
Dokladnie i wiecej o tym tutaj
https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/0xc000007b-podczas-instalacji-origina/m-p/9471064#M148...

 

Dodatkowo Ccleaner trafil na black listę Microsoftu   na dzis uzywaj Revo do odinstalowywyania programów

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (275 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: 0xc00007b

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@joni377777

Chyba nie odinstalowales przed zainstalowaniem tych plikow z AIo wszystkich plikow VC++ z komputera tylko wgrales je na gorę. Jesli taki plik nie jest za bardzo uszkodzony to nowy zainstaluje sie na nim ale jesli jest zbyt zepusty to nowy zainstaluje sie obok i bedziesz mial dwa identyczne. Komputer jest tradycjonalistą i bedzie probowal uzywać starego uszkodzonego.
Ale ten blad moze ci wyskoczyc i z innych przyczyn.
Dokladnie i wiecej o tym tutaj
https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/0xc000007b-podczas-instalacji-origina/m-p/9471064#M148...

 

Dodatkowo Ccleaner trafil na black listę Microsoftu   na dzis uzywaj Revo do odinstalowywyania programów

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 3 (276 wyświetleń)

Dot.: 0xc00007b

Community Manager

Hej @joni377777 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (225 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem