Problem z pełnym ekranem

autor: walewiaadro
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z pełnym ekranem

★★★ Newbie

Cześć, niedawno zakupiłem grę Plants vs Zombies Garden Warfare 2.

Od momentu włączenia gry pełny ekran nie działał, mam tutaj na myśli to że jeśli daje opcje pełnego ekranu to gra jest nadal w trybie okienkowym (próbuje włączyć pełny ekran gra ale jej się to nie udaje, robi się na chwile cały czarny ekran później na chwile okno i tak kilka razy po czym zostaje w oknie), sterowniki są na na najnowszych aktualizacjach, ten sam problem mam w Star Wars Battlefront 2

Wiadomość 1 z 2 (903 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pełnym ekranem

Community Manager (retired)

Witaj @walewiaadro 

 

Na początek powiedz jakiego systemu Windows i karty graficznej używasz. Mieliśmy podobne zgłoszenia, gdzie wspólnym mianownikiem okazał się  Windows 8.1 i karta GTX 860M . Sprawdź poniższe kroki i daj znać czy się udało, jeżeli nadal będziesz miał problem załącz raport DxDiag. 

 

  • Podczas gdy jesteś już w grze użyj kombinacji klawiszy lewy ALT + Enter domyślnie włącza/wyłącza tryb okna

  • Mieliśmy sytuację gdzie programy takie jak: Teamviewer, Skype itp.  komunikatory powodowały właśnie tego typu problem...moja sugestia...spróbuj je wyłączyć ewentualnie sprawdź Menadżer Zadań  Ctrl + Shift + ESC i pozamykaj procesy z nimi związane. 

  • Inne aplikację jak MSI Afterburner albo tzw . game boostery bądź aplikację np. od kamerki również czasem powodowały taki stan rzeczy

CZYSTY ROZRUCH -  jeśli nie masz pewności co może działać w tle spróbuj tzw. czystego rozruchu - INSTRUKCJA - CZYSTY ROZRUCH

 

Powodzenia!

 
Wiadomość 2 z 2 (893 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem