Pomocy! Marze żeby zagrać w tą gre.

autor: RAFI236v
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Pomocy! Marze żeby zagrać w tą gre.

Community Manager

Hej @RAFI236v

 

Udało Ci się wykonać wszystkie kroki, czy napotkałeś problemy z wykonaniem któregoś? Postaraj się odpowiadać bardziej szczegółowo na temat tego co poszło nie tak Standard smile Czy przed napisaniem na forum próbowałeś jakichś innych kroków, by rozwiązać ten problem?

Wiadomość 11 z 27 (866 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomocy! Marze żeby zagrać w tą gre.

★ Apprentice
Nic nie próbowałem i nie umiem zrobić tego {DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth
Ważne: Po uruchomieniu tego polecenia narzędzie DISM użyje usługi Windows Update w celu udostępnienia plików wymaganych do naprawy uszkodzeń. Jeśli jednak klient usługi Windows Update jest już uszkodzony, użyj uruchomionej instalacji systemu Windows jako źródła naprawy lub użyj folderu instalacji równoległej systemu Windows z udziału sieciowego bądź nośnika wymiennego, takiego jak dysk DVD systemu Windows, jako źródła plików. W tym celu uruchom następujące polecenie:

DISM.exe /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth /Source:C:\Źródło_naprawy\Windows /LimitAccess
Uwaga: zamiast symbolu zastępczego C:\Źródło_naprawy\Windows podaj lokalizację źródła naprawy. Więcej informacji na temat używania narzędzia DISM do naprawy systemu Windows można znaleźć w temacie Naprawianie obrazu systemu Windows.

W wierszu polecenia wpisz następujące polecenie, a następnie naciśnij klawisz Enter:}
Wiadomość 12 z 27 (857 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomocy! Marze żeby zagrać w tą gre.

★ Apprentice
Co mam robić?
Wiadomość 13 z 27 (842 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomocy! Marze żeby zagrać w tą gre.

Community Manager

Hej @RAFI236v

 

Zmień nazwę folderu "Plants vs Zombies GW2" na "Plants vs Zombies GW2 kopia", znajdziesz go w folderze "Dokumenty". Następnie uruchom program Origin jako administrator (pamiętaj by zaakceptować możliwość wprowadzania zmian na dysku w kiedy pojawi się pytanie o to". Z poziomu Biblioteki gier w Origin, skorzystaj z opcji "Napraw", po czym uruchom grę jako administrator (np. poprzez skrót na pulpicie). 

Wiadomość 14 z 27 (839 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomocy! Marze żeby zagrać w tą gre.

★ Apprentice
a wszystkie kroki mam wykonać jeszcze raz
Wiadomość 15 z 27 (835 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomocy! Marze żeby zagrać w tą gre.

★ Apprentice
zrobiłem to co napisałeś i odinstalowało mi grę, ale pliki gry nadal mam
Wiadomość 16 z 27 (831 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomocy! Marze żeby zagrać w tą gre.

Community Manager

Hej @RAFI236v

 

Jeśli po zmianie nazwy folderu, gra w Origin widnieje jako odinstalowana to znaczy, że zmieniłeś nazwę folderu gdzie instalowane są gry (domyślnie C:\Program Files (x86)\Origin Games\Plants vs Zombies GW2), a nie folderu, który znajduje się w Dokumentach. 

Wiadomość 17 z 27 (826 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomocy! Marze żeby zagrać w tą gre.

★ Apprentice
Mam jeszcze raz zainstalować i zrobić wszystkie kroki od początku?
Wiadomość 18 z 27 (820 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomocy! Marze żeby zagrać w tą gre.

★ Apprentice
co??
Wiadomość 19 z 27 (805 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomocy! Marze żeby zagrać w tą gre.

★ Apprentice
?
Wiadomość 20 z 27 (789 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem