Dot.: Dziwne problemy z grą...

autor: Przybyszkaxd
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dziwne problemy z grą...

★★ Novice

Witam,

W piętek zakupiłam w salonie Empik nowiutką grę PvZGW2. Po powrocie do domu włączyłam laptop, zalogowałam się na Origin, a następnie włożyłam "Disc1", który pomyślnie się zainstalował (potem włożyłam też po otrzymaniu komunikatu płytę nr 2). Wszystko w końcu się pobrało, albowiem czekałam dość sporo... (internet mam  raczej dość dobry 800kb-1.7mb, zależy od jego widzi mi się). Zadowolona w końcu chciałam uruchomić grę, ale pojawił się problem 1: komunikat o rzekomo starych i niezaktualizowanych sterownikach Intel (po sprawdzeniu okazało się, że wszystko mam na czasie). Ale ok... naciskam OK, gra rusza, rusza... rusza? Intro się skończyło, są też i zombie, pojawia się słonecznik i problem 2: gra nie reaguje na myszkę ani na klawiaturę. Mogę walić głową, a gra ma mnie w poważaniu. Wymagania spełniam, widziałam na YT ludzi, którzy grają na podobnym sprzęcie do mojego i rozgrywka toczyła się bez problemu. Czytałam też fora i podobne problemy, ale nic nie pomogło, a sprzętu nowego nie zakupię, gdyż laptop jest sprawny i mnie po prostu nie stać. Problem 3: w bibliotece gier posiadam 2 razy PvZGW2 mimo tego, że mam tylko 1 pudełko z grą i 1 klucz.

Proszę o pomoc w tej sprawie, jeżeli widnieje gdzieś podobny wątek, proszę podać link, przejrzę, ogarnę, najwyżej napiszę, że problem nie ustąpił.

Mój komputer:
-Procesor Intel(R) Core(TM) i7-6500U CPU @ 2,5Gb Hz (x4)

-Karty graficzne AMD Radeon(TM) R5 M330 / Intel(R) HD Graphics 520

-Directx 12

-system Windows 10 64-bajtowy

-myszka, klawiatura

-1.8TB dysk HDD

Wiadomość 1 z 3 (595 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dziwne problemy z grą...

Witaj @Przybyszkaxd 

 

Ten sam problem znalazłem TUTAJ, daj znać czy pomogło.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 3 (577 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dziwne problemy z grą...

★★ Novice
Przeglądałam już ten wątek, ale niestety nie pomogło. Mimo opcji w origin "napraw" (i tego próbowałam już), gra nadal nie reaguje na myszkę ani klawiaturę (pada nie mam).
Wiadomość 3 z 3 (558 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem