przeciwnik opuścił grę

autor: rafal9433
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

przeciwnik opuścił grę

★★★ Newbie

Cześć.

 

Mam problem z FIFA 17 a dokładnie z trybem FUT. Niestety nie mogę grać online, gdyż jeśli chodzi o sezon online wyświetla mi się informacja, że czas oczekiwania był zbyt długi i nie znaleziono przeciwnika, natomiast w lidze weekendowej mistrzostw FUT znajduje mi przeciwnika po czym wyskakuje, że przeciwnik opuścił grę.

 

Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 2 (176 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: przeciwnik opuścił grę

Community Manager (retired)

Cześć @rafal9433

 

Zapoznałeś się może z postem mojego kolegi na temat problemów z połączeniem w grze FIFA 17? Dotyczy nie tylko trybu draft, a bardzo dobrze nakreśla, co musisz zrobić, aby uzyskać najlepsze możliwe połączenie Standard smile

 

Jest to szczególnie ważne w sezonach online, gdzie korzystasz z połączenia peer-to-peer (jakość połączenia zależy od jakości Twojego łącza oraz łącza przeciwnika, gra nie rozgrywa się na serwerach). Zdecydowanie zatem polecam otworzyć porty, aby zapewnić dobry przepływ danych. Dodatkowe informacje jak to zrobić, znajdziesz w tym artykule.

 

Daj znać czy się udało! Powodzenia!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (171 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: przeciwnik opuścił grę

Community Manager (retired)

Cześć @rafal9433

 

Zapoznałeś się może z postem mojego kolegi na temat problemów z połączeniem w grze FIFA 17? Dotyczy nie tylko trybu draft, a bardzo dobrze nakreśla, co musisz zrobić, aby uzyskać najlepsze możliwe połączenie Standard smile

 

Jest to szczególnie ważne w sezonach online, gdzie korzystasz z połączenia peer-to-peer (jakość połączenia zależy od jakości Twojego łącza oraz łącza przeciwnika, gra nie rozgrywa się na serwerach). Zdecydowanie zatem polecam otworzyć porty, aby zapewnić dobry przepływ danych. Dodatkowe informacje jak to zrobić, znajdziesz w tym artykule.

 

Daj znać czy się udało! Powodzenia!

Wiadomość 2 z 2 (172 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem