Dot.: nie udana próba logowania

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

nie udana próba logowania

★★ Newbie

 

aplikacja od razu odrzuca moje zgłoszenie do zalogowania się nie mogę również stworzyć nowego konta ciągle wyskakuje mi komunikat : nie da się zalogować w trybie online

tylko że sprawa jest taka że ja mam internet i Normanie mi działa

Wiadomość 1 z 4 (939 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie udana próba logowania

Community Manager

Hej @ksstwc9w623i 

 

Zakładam, że problem dotyczy aplikacji Origin.Podeślij nam proszę zrzut ekranu z komunikatem błędu. Czy udało Ci się zalogować do aplikacji EA?

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 4 (923 wyświetleń)

Re: nie udana próba logowania

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@ksstwc9w623i

Platforma Origin, EA ap tak samo jak Discord wymaga szerokopasmowego połączenia z internetem, które czasem wygasa na twoim modemie, czy routerze (najczęściej z winy dostawcy internetu)
Pozostajesz wtedy na łączu wąskopasmowym, które jest wystarczające do obsługi większości stron ale za słabe by połączyć się z wymienionymi platformami.
1. Odlacz modem/router od pradu na najmniej 5 minut i wlacz ponownie
2. . Użytkownicy kart MSI i podobnych z oprogramowaniem GAMING LAN MANAGER mogą mieć odznaczone na czerwono połączenie z ORIGIN  lub EA ap.

Inna sprawa ze EA dla uzytkowników Windowsa na dziś zastapliła Origin aplikacją EA i tam tez masz swoje konto na ktore logujesz sie identycznie tymi samymi danymi jak na twoje konto Origin i to być może jest przyczyna ze nie możesz się zalogować na Origin , który teoretycznie juz nie działa
https://www.ea.com/pl-pl/ea-app




Wiadomość 3 z 4 (922 wyświetleń)

Dot.: nie udana próba logowania

Community Manager

Hej @ksstwc9w623i 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. Standard smile 

Wiadomość 4 z 4 (727 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem