Zapomniany adres email do drugiego konta

autor: 1337Bartek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zapomniany adres email do drugiego konta

★★★ Newbie

Witam,

Założyłem konto na tej platformie kilka lat temu, przez ostatni czas było nieużywane. Zaszły pewne zmiany, musiałem stworzyć nowy email na innej domienie niż poprzedni z powodu pracy. W związku z tym kompletnie zapomniałem o moim poprzednim emailu, którego używałem do mojego głównego konta origin. Pamiętam jedynie id konta oraz mam pudełko z grą oraz kluczem do gry Need For Speed Rivals, która została aktywowana około 2-3 lat temu na powyższym koncie.

ID zagubionego konta: 9hade

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Wiadomość 1 z 2 (308 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zapomniany adres email do drugiego konta

Community Manager (retired)

Witaj @1337Bartek

 

Super, że pamiętasz ID oraz posiadasz kod do gry przypisanej do konta - będzie je o wiele łatwiej namierzyć w naszym systemie Wink

 

Obawiam się jednak, że nie będę w stanie pomóc Ci na forum. Ze względu na ochronę danych osobowych, odpowiedzi na wszelkie zapytania dotyczące informacji użytkownika są udzielane dopiero po weryfikacji konta z jednym z naszych doradców podczas rozmowy telefonicznej.

 

Dlatego polecam kontakt z naszym centrum pomocy - tam na pewno znajdziesz potrzebną pomoc Standard smile

 

Powodzenia!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (308 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zapomniany adres email do drugiego konta

Community Manager (retired)

Witaj @1337Bartek

 

Super, że pamiętasz ID oraz posiadasz kod do gry przypisanej do konta - będzie je o wiele łatwiej namierzyć w naszym systemie Wink

 

Obawiam się jednak, że nie będę w stanie pomóc Ci na forum. Ze względu na ochronę danych osobowych, odpowiedzi na wszelkie zapytania dotyczące informacji użytkownika są udzielane dopiero po weryfikacji konta z jednym z naszych doradców podczas rozmowy telefonicznej.

 

Dlatego polecam kontakt z naszym centrum pomocy - tam na pewno znajdziesz potrzebną pomoc Standard smile

 

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 2 (309 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem