Zablokowane Konto-FiFa17- sebastianstach4

autor: Sebastianstach4
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zablokowane Konto-FiFa17- sebastianstach4

★★★ Newbie

 

  • Sebastian Stach
  • Fifa 17
  • Nazwa użytkownika:
    • sebastianstach4.
  • [edit: email address removed]
  • gre kupiłem przez internet cd-key
  • Doszło do zablokowania
  • Bład jest jeden nie słusznie zablokowanie mi Konta
  • Szczegóły sprawy: posiadam fife 17 pare miesięcy gram duzo i często doszedłem ostatnio do pierwszej ligi Fut ultimate team i stwierdzilem ze sciągne zaplikacje na telefon chodz nigdy niego nie robiłem i trwało to 3 dni Frown zaczełem korzystac z rynku transferowego kupowałem kontrakty sprzedawałem i zawodnicy tak samo i dzisiaj przychodze z pracy do domu i dostaje maila ze moje konto zostało na zawsze zbanowane bo złamałem regulamin a po ukazaniu w mailu tych wszystkich paragrafów stwierdzam że ani jednego nie złamałem bo jak można złamać regulamin grając i korzystajac z aplikacji waszej aplikacji jest to dla mnie nie zrozumiałe! wydałem duzo pieniedzy na tą gre i teraz nie moge z niej korzystać nie slusznie Prosze od odblokowanie jest to z waszej strony nie fair bo nic swiadomie źle nie zrobiłem a bez podania dokładnej przyczyny blokujecie moje konto !!
Wiadomość 1 z 2 (435 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zablokowane Konto-FiFa17- sebastianstach4

Community Manager (retired)

Witaj @Sebastianstach4

 

Obawiam się, że publiczne forum nie jest miejscem, gdzie mogą zostać rozwiązane takie sprawy Oops

 

Jeśli doszło do zablokowania Twojego konta, koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem ds. przestrzegania regulaminu użytkowania naszych produktów. Tylko oni będą w stanie udzielić Ci dokładnych wyjaśnień i ewentualnie odblokować konto. Proszę, zapoznaj się z tym wpisem - znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje dotyczące kontaktu z nimi.

 

Trzymam kciuki! Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (435 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zablokowane Konto-FiFa17- sebastianstach4

Community Manager (retired)

Witaj @Sebastianstach4

 

Obawiam się, że publiczne forum nie jest miejscem, gdzie mogą zostać rozwiązane takie sprawy Oops

 

Jeśli doszło do zablokowania Twojego konta, koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem ds. przestrzegania regulaminu użytkowania naszych produktów. Tylko oni będą w stanie udzielić Ci dokładnych wyjaśnień i ewentualnie odblokować konto. Proszę, zapoznaj się z tym wpisem - znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje dotyczące kontaktu z nimi.

 

Trzymam kciuki! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (436 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem