Re: The Sims 3 nie chce się włączyć

autor: _avldonx_
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Re: The Sims 3 nie chce się włączyć

★★★ Novice
@kreatora Chyba jednak szybciej coś źle pobrałam! Dziękuję ogromnie za pomoc, po tak długim czasie mogę zagrać w trójkę!
Wiadomość 11 z 19 (2 130 wyświetleń)

Re: The Sims 3 nie chce się włączyć

Community Manager

Dzięki  za potwierdzenie @VellyJelly Standard smile

Wiadomość 12 z 19 (2 095 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: The Sims 3 nie chce się włączyć

★★★ Newbie

Mam taki sam problem, simsy nie chcą mi się odpalić mogłabym też otwrzymać taka pomoc?  Byłabym wdzięczna.

Wiadomość 13 z 19 (1 961 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: The Sims 3 nie chce się włączyć

Hero (Retired)
@t0jka

Czy próbowalaś ponownie zainstalować DirectX 9.? Nie musisz niczego odinstalowywać; po prostu pobierz instalator od Microsoft i uruchom go.
https://www.microsoft.com/en-US/download/details.aspx?id=8109
Zrestartuj komputer (Uruchom ponownie) później i przed próbą gry.

Jesli to nie pomoze sprobuj naprawić i uzupelnić pliki systemowe za pomocą narzedzi Windowsa sfc scan i DISM
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929833/use-the-system-file-checker-tool-to-repair-missing-o...
Link do opisu jak zrobić krok po kroku ten sfc scan I DISM napisane tak ze nawet laik zrozumie w linku ponizej.
https://thesimsforum.pl/viewtopic.php?f=105&t=1467&p=14658&sid=1880176c3b807fbf5f4f4af63a75f7be#p146...


Wiadomość 14 z 19 (1 952 wyświetleń)

Re: The Sims 3 nie chce się włączyć

★★★ Newbie

zrobilam to i dalej mi nie działa ://

Wiadomość 15 z 19 (1 945 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: The Sims 3 nie chce się włączyć

Wiadomość 16 z 19 (1 940 wyświetleń)

Dot.: The Sims 3 nie chce się włączyć

★★★ Newbie

Miałam dokładnie tą samą sytuacje. Też traciłam nadzieje haha. Mój problem rozwiązałam w jedeń dzień więc to szybka metoda. najpierw polecam odinstalować i zainstalować od nowa. Gdy już sie zainstalowało wchodzimy w pliki i w dysk C:. wchodzimy do ,,pliki programów(x86). znajdziesz tam folder ,,origin games" i znajdziesz tam the sims 3. po wejsciu w ten folder kliknij w folder ,,game" a potem w ,,bin". Zescrolluj w dół i znajdziesz pliik ,,Sims3Launcher" wtedy powinna odpalić się gra.na następny dzień w dokumentach i EA powinien pojawić sie też folder The sims 3 Standard smile Mam nadzieje że zrozumiesz co napisałam i to pomoże!! 

Wiadomość 17 z 19 (1 720 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: The Sims 3 nie chce się włączyć

★★★ Newbie

Miałam dokładnie tą samą sytuacje. Też traciłam nadzieje haha. Mój problem rozwiązałam w jedeń dzień więc to szybka metoda. najpierw polecam odinstalować i zainstalować od nowa. Gdy już sie zainstalowało wchodzimy w pliki i w dysk C:. wchodzimy do ,,pliki programów(x86). znajdziesz tam folder ,,origin games" i znajdziesz tam the sims 3. po wejsciu w ten folder kliknij w folder ,,game" a potem w ,,bin". Zescrolluj w dół i znajdziesz pliik ,,Sims3Launcher" wtedy powinna odpalić się gra.na następny dzień w dokumentach i EA powinien pojawić sie też folder The sims 3 Standard smile Mam nadzieje że zrozumiesz co napisałam i to pomoże!! 

 

Wiadomość 18 z 19 (1 716 wyświetleń)

Re: The Sims 3 nie chce się włączyć

★★★ Newbie

Co zrobić jeśli ma się Intel?

Wiadomość 19 z 19 (644 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem