Dot.: Serwery Origin są chwilowo niedostępne Przepraszamy za niedogodności, ale

autor: Piterko_lvg
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Serwery Origin są chwilowo niedostępne Przepraszamy za niedogodności, ale aktual

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Jest w stanie ktoś pomóc? "Serwery Origin są chwilowo niedostępne
Przepraszamy za niedogodności, ale aktualnie nie możemy pobrać listy Twoich gier. Odśwież stronę i spróbuj ponownie." 

Mam to od wczoraj, nie pokazuje mi gier w bibliotece a na mailu pusto żadnej wiadomości. Ogólnie to niby serwery są niedostępne ale znajomym normalnie działa wszystko na originie.

 

Edit1; udało się uruchomić grę przez pasek zadań ale w bibliotece dalej pusto.

Wiadomość 1 z 14 (1 832 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery Origin są chwilowo niedostępne Przepraszamy za niedogodności, ale

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Własnie o co chodzi??? znikneły mi wszystkie gry z biblioteki, a jak by tego było mało usuneło mi ostatnie save z gry w ktorą grałem

Wiadomość 2 z 14 (1 805 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery Origin są chwilowo niedostępne Przepraszamy za niedogodności, ale

Hero (Retired)

@xxx-furious 

@Piterko_lvg 

 

Zrestartujcie komputery  (opcja "uruchom ponownie") i zalogujcie sie do Origin. Jest naprawiony i działa.

Wiadomość 3 z 14 (1 788 wyświetleń)

Dot.: Serwery Origin są chwilowo niedostępne Przepraszamy za niedogodności, ale

★★★★★ Novice

Może i działa, ale w moim przypadku co z tego jak origin nadpisał mi przy okazji save lokalne które miałem na dysku i musze zaczynac daną gre od nowa...

Wiadomość 4 z 14 (1 773 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery Origin są chwilowo niedostępne Przepraszamy za niedogodności, ale

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Piterko_lvg

Origin nie ingeruje w twoje zapisy.
Jeśli twoje zapisy znikły to jest to raczej wina OneDrive jeśli jesteś na Windowsie albo Icloud - jeśli jesteś na Mac.
. Stare zapisy twojej gry znikły, bo utknęły w chmurze , Na Icloud na Macu lub na OneDrive na Windowsie. i gra po wlaczeniu utworzyla nowy pusty folder w miejce przeniesionego,
O ile na Macu jest łatwo znaleźć taki folder o tyle na OneDrive to sie rzadko udaje bo komputer czesto imieszcza go w Hidden - ukrytych folderach. Musisz kompletnie wylaczyc uługe OneDrive bo jak komp to raz zrobił to będzie to robił zawsze
https://support.office.com/pl-pl/article/turn-off-disable-or-uninstall-onedrive-f32a17ce-3336-40fe-9...
Jesli jestes na Macu poszukaj swojego starego folderu gry na Icloud.

Wiadomość 5 z 14 (1 759 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Serwery Origin są chwilowo niedostępne Przepraszamy za niedogodności, ale

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

@kreatoraNic z tych rzeczy które piszesz się nie stały... Origin gdy nie miałem połączenia z serwerami EA wyświetlił mi informacje czy usunąć zapisane dane i pobrać z chmury, czy wysłać do chumry EA, dokładnie nie pamiętam co to była za informacja. Oczywiście kliknąłem ta drugą opcję. To i tak origin nadpisał i usunął mi zapisane stany gry które miałem lokalnie w dokumentach w folderze Save. Ponieważ gdy z jednej gry która uruchomiłem wcześniej zniknęły savy z drugiej przed uruchomieniem wszystko w folderze Save było.  Z ciekawości uruchomiłem drugą grę w którą grałem i stało się identycznie. Mój błąd jedyny był taki że niepotrzebnie uruchamiałem grę gdy nie było połączenia z serwerami EA w Origin... Więc jest to nie mój problem tylko EA który ma blad w tej aplikacji i się do tego nie przyznaje...

Wiadomość 6 z 14 (1 748 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery Origin są chwilowo niedostępne Przepraszamy za niedogodności, ale

Hero (Retired)
@Piterko_lvg

Jaka to gra? Jeśli miałeś takie info jak piszesz i klikneleś akceptacje to faktycznie usunełeś sobie zapis.
Jednak ja nadal podejrzewam OneDrive. Zacznij grę - zapisz ją, wyjdź z gry a potem sprawdź czy ten zapis ci nie zniknął . Jeśli zniknął to na 100% OneDrive jest winien.
Wiadomość 7 z 14 (1 742 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery Origin są chwilowo niedostępne Przepraszamy za niedogodności, ale

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

@kreatoraMass Effect Andromeda a druga to Battlefield 1. Z pierwszej zniknęły mi mi savy gdy pojawił się ten błąd, a z drugiej gry gdy miałem już kampanię zaliczona też dziwnym trafem zniknęły savy po uruchomieniu i niby pojawianiu się informacji o wysłaniu plików do chmury. Internet napewno miałem aktywny. A tak w ogóle to onedrive mam odinstalowany z Panelu Sterowania system Windows 11.

Wiadomość 8 z 14 (1 737 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery Origin są chwilowo niedostępne Przepraszamy za niedogodności, ale

Hero (Retired)
@Piterko_lvg

Fakt jest ze serwery Origin i EA ap wczoraj w nocy padły ale po kilku godzinach zostały naprawione. Tego błędu więc nie powinienem więcej mieć. Wniosek moj bardzo prywatny taki jest, ze jak serwer wysyła takie kretyńskie infa nalezy się natychmiast wylogować i ewentualnie zrestartować kompa. No ale u ciebie mleko się już wylało. Niestety te apki EA nie są idealne i trzeba sie nauczyć z jakoś z nimi żyć.
Czy ten błąd masz dalej? Czy znikają ci nowo zrobione zapisy?
Wiadomość 9 z 14 (1 729 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery Origin są chwilowo niedostępne Przepraszamy za niedogodności, ale

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

@kreatoraNie mam błędów bo odinstalowałem Origin i pobrałem Ea app, czytałem że Origin ma być niedługo niedostępny. W Mass Effect Andromeda miałem zaliczone może jakieś 20-30% rozgrywki dla jednego gracza więc jeszcze nie tak tragicznie. Zacząłem już gre od nowa savy normalnie sie zapisują. Mogłem zrobić kopię zapasową folderu Save w dokumentach, ale myślałem że gdy mam aktywna opcję w Origin zapisuj w chmurze to może przywróci mi zapisany stan gry. Opcję w wlasciwosciach gry przywróć ostatni zapis lokalny w Origin też miałem niestety niedostępna w obydwu grach... Fakt faktem że gdybym nie uruchomił żadnych z tych gier gry występował ten błąd to wszystko było by bez problemu...

Wiadomość 10 z 14 (1 726 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem