Dot.: Problem z zalogowaniem się do Ea App, aplikacja zamyka się po wpisaniu has

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z zalogowaniem się do Ea App, aplikacja zamyka się po wpisaniu hasła.

★★★ Newbie

Mam problem z  uruchumieniem Ea App.  Pokazuje mi się panel logowania, a po wpisaniu loginu i hasła aplikacja się zamyka. Nie ma jej w menadżerze zadań, ani nigdzie indziej nie wiem jak już poradzić sobie z tym problemem. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 9 (2 779 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Problem z zalogowaniem się do Ea App, aplikacja zamyka się po wpisaniu hasła

Hero (Retired)
@shizronex

1.Przed wpisaniem hasła i loginu spróbuj zaznaczyć opcje "nie wylogowuj mnie"
2.Odłącz modem/router od pradu na najmniej 5 minut i włącz ponownie - być moze utraciłeś łacze szerokopasmowe ktore jest wymagane dla platformy EA, Origin czy Discord i jesteś tylko na łączu wąskopasmowym które wystarcza dla większości stron w internecie.
Jednak nawet gdy uda ci się je na na chwile przywrócić, to jeśli twój internet jest słaby - łącze nie po kablu - to jest opcja, ze po paru minutach znów te szerokopasmowe łącze utracisz.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 9 (2 704 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Problem z zalogowaniem się do Ea App, aplikacja zamyka się po wpisaniu hasła

Hero (Retired)
@shizronex

1.Przed wpisaniem hasła i loginu spróbuj zaznaczyć opcje "nie wylogowuj mnie"
2.Odłącz modem/router od pradu na najmniej 5 minut i włącz ponownie - być moze utraciłeś łacze szerokopasmowe ktore jest wymagane dla platformy EA, Origin czy Discord i jesteś tylko na łączu wąskopasmowym które wystarcza dla większości stron w internecie.
Jednak nawet gdy uda ci się je na na chwile przywrócić, to jeśli twój internet jest słaby - łącze nie po kablu - to jest opcja, ze po paru minutach znów te szerokopasmowe łącze utracisz.
Wiadomość 2 z 9 (2 705 wyświetleń)

Dot.: Problem z zalogowaniem się do Ea App, aplikacja zamyka się po wpisaniu has

Community Manager

Hej @shizronex 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem dzięki wskazówkom od @kreatora Standard smile 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 3 z 9 (2 693 wyświetleń)

★★★ Newbie

11.02.2023 kupiłem Dead Space na Origin na gg.deals i mam ten sam problem. HALO - POMOCY!

Wiadomość 4 z 9 (1 556 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Mam dokładnie ten sam problem. Po wpisaniu loginu i hasła apka znika

Wiadomość 5 z 9 (1 547 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@lukoneky 

@lokaczu07 

1. Zrestarujcie komputer (opcja uruchom ponownie) i ponówcie próbe

2. Sprawdźcie ci EA ap nie zablokował wam program antywirusowy z netu lub zapora sieciowa Windows Defender.

Dodajcie w nim EA ap do wyjatków 

https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/dodawanie-wyj%C4%85tku-w-us%C5%82udze-zabezpieczenia-win...

3. Być moze to jest czasowy blad EA ap - w takim wypadku zamknijcie kompletnie EA ap 

Nastepnie pobierzcie Origin stad i sprobujcie zalogować sie w nim na swoje konto  

https://www.dm.origin.com/download

Wiadomość 6 z 9 (1 513 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Odznaczyłem opcje nie wylogowywania z apki i zadziałało

Wiadomość 7 z 9 (1 502 wyświetleń)

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @lokaczu07 +XP

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 8 z 9 (1 416 wyświetleń)

Community Manager

Dzięki za informację @lokaczu07 ! Standard smile 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 9 z 9 (1 275 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem