Problem z najnowszą wersją

autor: engorm1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z najnowszą wersją

★ Novice

Niedawno,automatycznie zaktualizował mi sie klient Origin do najnowszej wersji.Po aktualizacji dostałem komunikat,że mam stary system windows i gdy chcę pobrać dodatki do moich gier,wejść na sklep origin wyskakuje błąd 404.Jedyne co mogę to odpalić gry i grać.Mam Windows 7 Professional 64bit.Co robić?

Wiadomość 1 z 6 (334 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z najnowszą wersją

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @engorm1

 

1. Po pierwsze upewnij się, że Twój system jest zaktualizowany, poniżej znajdziesz link do strony Microsoft, która przeprowadzi Cię przez ewentualną instalację Service Pack 1 dla Windows 7

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/15090/windows-7-install-service-pack-1-sp1

 

2. Wyczyść pamięć podręczną programu Origin

 

3. Ostatecznie sprawdź czy problem pojawią się również na nowo utworzonym koncie administratora

 

Mam nadzieję, że to rozwiąże Twój problem Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (343 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z najnowszą wersją

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @engorm1

 

1. Po pierwsze upewnij się, że Twój system jest zaktualizowany, poniżej znajdziesz link do strony Microsoft, która przeprowadzi Cię przez ewentualną instalację Service Pack 1 dla Windows 7

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/15090/windows-7-install-service-pack-1-sp1

 

2. Wyczyść pamięć podręczną programu Origin

 

3. Ostatecznie sprawdź czy problem pojawią się również na nowo utworzonym koncie administratora

 

Mam nadzieję, że to rozwiąże Twój problem Standard smile

Wiadomość 2 z 6 (344 wyświetleń)

Dot.: Problem z najnowszą wersją

★★★ Novice

Witam mam taki sam problem jak przedmówca wykonałem wszystkie kroki w celu wyczyszczenia pamięci podręcznej origin. System mam w pełni zaaktualizowany Win 10 pro 64 bit.

Wiadomość 3 z 6 (307 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z najnowszą wersją

★★★ Pro

Witam,

 

Spróbuj pobrać najnowszą wersję Beta programu Origin i daj znać czy to coś poprawiło. 

 

Jak pobrać najnowszą betę programu Origin? 

 

Origin >>> Ustawienia Aplikacji >>> Zaznacz opcję: "Automatycznie aktualizuj Origin" i zrestartuj program. 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 4 z 6 (301 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z najnowszą wersją

★★★ Novice

niestety nic nie zmieniło ciągle w zakładce sklep i próbach pobrania dodatków wyskakuje komunikat błąd 404 nie udało się znaleźć tego czego szukasz możliwe że poszukiwana strona została przeniesiona

Wiadomość 5 z 6 (294 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z najnowszą wersją

★★★ Pro

Spróbowałeś utworzyć nowe konto administratora jak też zalecił to  @EA_Kuba ?

Wiadomość 6 z 6 (287 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem