Problem z logowaniem do Origina

autor: 438dbf30891d4e9a
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z logowaniem do Origina

★★★ Newbie

Hej, mam Macbooka i kiedy próbuje zalogować się na konto na Origin odrazu pokazuje mi się informacja, że potrzebuję połączenie z siecią, odrazu mówię, że nie jest to pierwsze logowanie (screen 1) Dotychczas normalnie logowałam się i grałam w simsy! 
Kiedy wpisuję dane logowania i klikam Zaloguj nic się nie dzieje. Tak samo kiedy klikam przycisk "pokaż hasło" nic się nie dzieje...

Probowałam odinstalowywać Origin i instalować od nowa. Resetowałam "wygaśnięte" hasło do konta. Resetowałam połączenie z Internetem, nic nie pomaga...
Ma ktoś pomysł jaki jest problem?

Wiadomość 1 z 4 (791 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z logowaniem do Origina

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@438dbf30891d4e9a

Odłącz od zasilania swój modem/router na 5 minut , a potem włącz go ponownie aby odzyskać połączenie z internetem.
Takie platformy jak Origin, czy Discord wymagają połączenie szerokopasmowego, które czasem wygasa u dostawcy internetu i pozostajesz wtedy na łączu wąskopasmowym wystarczających dla większości stron, ale nie dla Origin.

Spróbuj też zresetować Origin https://help.ea.com/pl/help/origin/origin/how-to-reset-origin-on-mac/

Jeśli przez przypadek masz zainstalowany jakikolwiek proram antywirusowy odinstaluj go natychmiast. Nie potrzebujesz go na Macu a potrafi zablokować aplikację.  

Wiadomość 2 z 4 (776 wyświetleń)

Community Manager

Hej @438dbf30891d4e9a 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 3 z 4 (704 wyświetleń)

★★★ Newbie

Niestety nie jestem pewna czy udało mi się rozwiązać problem, dokupiłam dodatkowy dysk zewnętrzny, ponieważ mój laptop nie miał miejsca żeby zaktualizować simsy i w momencie kiedy próbuję zmienić folder, w którym zapisują się stany gry i aktualizacje, origin w ogóle tego dodatkowego dysku nie widzi. Jaka może być tego przyczyna? 

Wiadomość 4 z 4 (653 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem