Dot.: Origin nie dziala

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[#] Origin - białe okno z czarnymi kropkami 09/01 - badany problem

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Loguje sie na origin, po czym mam bialy ekran z czsrnymi kropkami. Nie moge nic zrobic.

Prosze o szybka pomoc!

Wiadomość 8 z 70 (2 561 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Origin nie dziala

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@koziol29984 @kubaksg120 @Akuszewski99 @misia9830 @wojbody69

 

Dziękuje za Wasze raporty i zrzuty. Dział Origin sprawdza na tą chwilę, co jest przyczyną poniższego problemu. Prosimy o cierpliwość. 

 

114412112111114.png

 

 

Aktualizacja:

 

W godzinach wieczornych problem z działaniem aplikacji Origin został rozwiązany. W przypadku dalszych problemów radzimy reinstalację Origin i pobranie najświeższej wersji. 

 

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. 

Zobacz w watku

Wiadomość 9 z 70 (2 513 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Białe okno z czarnymi kwadratami po aktualizacji

★★★ Newbie

Witam. 

Nie odpalałem przez kilka miesięcy origin i jak chciałem wejść to była aktualizacja a po aktualizacji po zalogowaniu się wyskakuje białe okno z czarnymi kwadratami. Reinstalowałem kilka razy, bez skutku.Przed aktualizacja grałem normalnie i wszystko działało. Pomocy.

Wiadomość 1 z 70 (2 621 wyświetleń)

Origin nie widać biblioteki ani nie da się nic uruchomić w aplikacji

★★ Novice

Witam Pany. od aktualizacji z windowsa 8.1 do 10 mam problem a mianowicie pobrałem origin wszystko fajnie loguję się i cały czas mam taki problem i nie wiem jak go rozwiązać. jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc z góry dziękuję 

Wiadomość 2 z 70 (2 584 wyświetleń)

Mój origin nie działa, gdy tylko

★★★★★ Newbie

Mój origin nie działa, ani strona ani aplikacja, coś się stało ze stroną? Problem występuje też u moich znajomych. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Dzieje się tak niezależnie od tego czy wejdę w sklep, bibliotekę czy w cokolwiek innego. Jedynie konto profilowe o dziwo działa.

Wiadomość 3 z 70 (2 577 wyświetleń)

Dot.: Mój origin nie działa, gdy tylko

★★★★★ Newbie

Tak przy okazji (nie będę robić nowego wątku, już zauważyłam, że inni mają ten sam problem przez aktualizację) mam problem ze zmianą emaila oraz loginu, ponieważ zapomniałam swojego 'pytania awaryjnego' co mam w tym wypadku zrobić?

Wiadomość 4 z 70 (2 566 wyświetleń)

Problem z uruchomieniem Origina.

★★★ Newbie

 Witam. Od dzisiaj mam problem z poprawnym uruchomieniem aplikacji origin. Otóż, włączając aplikację pojawia mi się okno origina lecz zamiast menu, biblioteki gier itd. pojawia się biały ekran z czarnymi kropkami wzdłuż lewej krawędzi. Widoczne są jedynie przyciski na pasku origina tj. origin, gry, znajomi, pokaz, pomoc, ale po kliknięciu w cokolwiek nigdzie mnie nie przenosi, nadal widzę biały ekran z kropkami wzdłuż lewej krawędzi. Dodaje foto

Wiadomość 5 z 70 (2 547 wyświetleń)

origin kropki

★★★ Newbie

Witam,

otóż mam problem z aplikacją Origin!

Mianowicie, zaraz po zalogowaniu, przenosi mnie do samej aplikacji i tutaj zaczyna się problem. Zamiast normalnego wyglądu interfejsu Origina, mam kropki, nic poza kropkami.

Dołączam zdjęcie, na którym widać zaistniały problem.

Wiadomość 6 z 70 (2 544 wyświetleń)

Origin nie dziala

★★★ Novice

Loguje sie na origin, po czym mam bialy ekran z czsrnymi kropkami. Nie moge nic zrobic.

Prosze o szybka pomoc!

Wiadomość 7 z 70 (2 546 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Origin nie dziala

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@koziol29984 @kubaksg120 @Akuszewski99 @misia9830 @wojbody69

 

Dziękuje za Wasze raporty i zrzuty. Dział Origin sprawdza na tą chwilę, co jest przyczyną poniższego problemu. Prosimy o cierpliwość. 

 

114412112111114.png

 

 

Aktualizacja:

 

W godzinach wieczornych problem z działaniem aplikacji Origin został rozwiązany. W przypadku dalszych problemów radzimy reinstalację Origin i pobranie najświeższej wersji. 

 

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. 

Wiadomość 9 z 70 (2 514 wyświetleń)
★★★★★ Newbie

Witam mam problem zakupiłem Battelfielda V przy odpaleniu origina wyskakuje białe okienko z czarnymi kropkami po lewej stronie nic nie mogę na to poradzić

 

Wiadomość 10 z 70 (2 229 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem