Dot.: komunikat nie można nawiązać połączenia z internetem

autor: Wieszczu777
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: komunikat nie można nawiązać połączenia z internetem

★ Apprentice

Skończyły mi się już pomysł i powoli tracę nadzieje, chyba pozostaje czekać na jakąś nową aktualizację czy coś

Wiadomość 21 z 66 (1 512 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: komunikat nie można nawiązać połączenia z internetem

★★★★ Novice

Ja też się nadal męczę, zrobiłam wszystko co poradniki proponują i nadal nic i właściwie jedyne co mogę zrobić to z windowsa 7 przejść na 10 (bo jakimś cudem na innym komputerze pod tym samym internetem origin działa, ale to nie mój komputer, więc to nie rozwiązuje mojego problemu), z czego naprawdę nie mam ochoty reinstalować systemu. Tak naprawdę ludzie z EA powinni to naprawić, żeby ich platforma działała! A nie kazać użytkownikom się wyginać i kombinować, żeby zagrać w gry, na które wydało się pieniądze (i to nie małe)

Wiadomość 22 z 66 (1 485 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ORIGIN - komunikat "nie można nawiązać połączenia z internetem"

★★★ Novice

Devil
Originakt.png

Wiadomość 23 z 66 (1 499 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: "NIE MOŻNA NAWIĄZAĆ POŁĄCZENIA Z INTERNETEM" problem z uruchomie

★★★ Novice

Mam dokładnie ten sam problem. Po czatach z EA robiłem już cache, restart IntExplorera, DNS, firewall..  itd. Dalej w tym samym miejscu z tym samym komunikatem. Win7
Originakt.png

Wiadomość 24 z 66 (1 514 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: komunikat nie można nawiązać połączenia z internetem

★ Apprentice

Czyli co, EA wymusza na nas przejście na win 10? Chociaż stare gry powinny jeszcze działać na win 7...

Wiadomość 25 z 66 (1 474 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ORIGIN - komunikat "nie można nawiązać połączenia z internetem"

★★★ Newbie

Mam to samo!! Męcze sie juz od soboty. Wszystko bylo dobrze a tu nagle taki nieprzyjemny komunikat. 

Wiadomość 26 z 66 (1 474 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: komunikat nie można nawiązać połączenia z internetem

★★★ Newbie

No ja tez mam windowsa 7 i nie mam zamiaru narazie przechodzic na 10. A jezeli oni chca takie cos zrobic (zmuszac ludzi do przejscia na win 10) to niech wiedza ze wiecej zadnej gry od nich nie kupie i przejde na jakas konsole! Zeby w XXI wieku nie mozna bylo zwyczajnie zagrac w gre bo jedna z najwiekszych aplikacji z grami na rynku po prostu NIE DZIAŁA! 

Wiadomość 27 z 66 (1 467 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: komunikat nie można nawiązać połączenia z internetem

★ Apprentice

Też nie chce przechodzić na win 10 ale boję się że taka będzie konieczność ;(

Wiadomość 28 z 66 (1 464 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: "NIE MOŻNA NAWIĄZAĆ POŁĄCZENIA Z INTERNETEM" problem z uruchomie

★★★ Newbie

Mam dokladnie to samo... EA pracuje nad nowa aplikacja EA App czy jakos tak a ona jest stworzona tylko i wylacznie na Windows 10 wiec tak mysle ze Origina beda mieli gdzies i beda zmuszac ludzi do przejscia z win 7 na 10... bo to jest nie mozliwe ze tylu osobom padła aplikacja w tym samym czasie!!

Wiadomość 29 z 66 (1 488 wyświetleń)

Dot.: komunikat nie można nawiązać połączenia z internetem

★★★ Newbie

No poczekajmy kilka dni moze to naprawia. Ja dowiedzialem sie na innym forum ze jak np Discord dziala to problem tkwi w samym Origin a jesli i Discord nie dziala to znaczy ze z internetem jest cos nie tak. Gdyz origin jak i discord dzialaja na internecie szerokopasmowym a skoro nie dzialaja to znaczy ze z jakichs przyczyn internet zrobil sie wąskopasmowy. Narazie dowiaduje sie co i jak. Potem sprawdze czy na discordzie sie polacze z internetem.

Wiadomość 30 z 66 (1 493 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem