Nie mogę zalogować się na swoje konto.

autor: nadiauke
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę zalogować się na swoje konto.

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Generalnie nie gram przez Origin, ale mam tam kilka gier i chciałam się na konto zalogować... Niestety nie mogę tego zrobić od dobrego miesiąca. 

Wpisuję login i hasło - moje dane wygasły/są nieprawidłowe.  Zmieniam hasło przez maila - wpisuję nowe hasło i pojawia się ten sam problem. 

Czy to oczywiste, że padłam ofiarą kradzieży konta, czy może być to inny błąd? Hasło na pewno wpisuję dobrze. 

I moim kolejnym pytaniem jest - czy jest jakiś inny sposób, by skontaktować się z EA oprócz dzwonienia do nich? 

Chodzi mi o inne konto. To zostało założone tylko po to, by uzyskać pomoc. 

Wiadomość 1 z 2 (20 701 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mogę zalogować się na swoje konto.

Community Manager

Hej @nadiauke

 

Jest kilka scenariuszy, które mogą być przyczyną problemu Standard smile 

 

1. Twoje gry są na koncie dziecka / osoby poniżej 16go roku życia. 

Możliwe, że w momencie zakładania konta i przypisywania gier do tego konta, miałaś mniej niż 16 lat. Na takie konta można zalogować się tylko poprzez ID, to by wyjaśniało fakt, że nawet po zresetowaniu hasła otrzymujesz komunikat odnośnie niewłaściwych danych. 

 

W tym celu w formularzu do resetowania hasła wpisz swoje ID, po czym link do resetowania hasła zostanie wysłany na adres e-mail rodzica podany podczas rejestracji. Po zresetowaniu hasła zaloguj się do Origin poprzez nowe hasło oraz ID. 

 

2. Używasz niewłaściwego adresu e-mail.

 

Zdarza się, że mamy więcej niż jeden adres email (może być to poczta o której istnieniu poprostu zapomniałaś), który został wykorzystany podczas rejestracji. 

 

3. Konto faktycznie zostało przejęte Frown

 

W pierwszej kolejności odpowiem na pytanie dotyczące kontaktu z nami - aby przywrócić dostęp do konta konieczny jest kontakt telefoniczny. Podczas rozmowy konsultant pomoże Ci odzyskać do niego dostęp po wcześniejszej weryfikacji, a proces ten jest możliwy do przejścia tylko "na żywo" Standard smile

 

Bezpieczeństwo konta EA 

Jak się z nami skontaktować?

 

Trzymam kciuki Standard smile 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (24 027 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie mogę zalogować się na swoje konto.

Community Manager

Hej @nadiauke

 

Jest kilka scenariuszy, które mogą być przyczyną problemu Standard smile 

 

1. Twoje gry są na koncie dziecka / osoby poniżej 16go roku życia. 

Możliwe, że w momencie zakładania konta i przypisywania gier do tego konta, miałaś mniej niż 16 lat. Na takie konta można zalogować się tylko poprzez ID, to by wyjaśniało fakt, że nawet po zresetowaniu hasła otrzymujesz komunikat odnośnie niewłaściwych danych. 

 

W tym celu w formularzu do resetowania hasła wpisz swoje ID, po czym link do resetowania hasła zostanie wysłany na adres e-mail rodzica podany podczas rejestracji. Po zresetowaniu hasła zaloguj się do Origin poprzez nowe hasło oraz ID. 

 

2. Używasz niewłaściwego adresu e-mail.

 

Zdarza się, że mamy więcej niż jeden adres email (może być to poczta o której istnieniu poprostu zapomniałaś), który został wykorzystany podczas rejestracji. 

 

3. Konto faktycznie zostało przejęte Frown

 

W pierwszej kolejności odpowiem na pytanie dotyczące kontaktu z nami - aby przywrócić dostęp do konta konieczny jest kontakt telefoniczny. Podczas rozmowy konsultant pomoże Ci odzyskać do niego dostęp po wcześniejszej weryfikacji, a proces ten jest możliwy do przejścia tylko "na żywo" Standard smile

 

Bezpieczeństwo konta EA 

Jak się z nami skontaktować?

 

Trzymam kciuki Standard smile 

Wiadomość 2 z 2 (24 028 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem