Nie mogę uruchomić Fifa17 ani Bf1

autor: taiyoken
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę uruchomić Fifa17 ani Bf1

★ Novice

Witam. Od kilku dni z nIewiadomych przyczyn nie mogę uruchomić w/w gier. Po dwukrotnych kliknięciu w ikonę któreiś z gier na pulpicie lub próbę uruchomienia z origin. W obu przypadkach przez chwilę kręci się kółko obok kursora myszki ale po chwili przestaje no i na tym koniec .... 

Wiadomość 1 z 2 (223 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mogę uruchomić Fifa17 ani Bf1

Community Manager

Hej @taiyoken

 

Z Twojego postu rozumiem, że obie gry wcześniej działały bez problemu? Jeżeli tak to tego rodzaju problemy zazwyczaj związane są z tym, że jakiś program na Twoim komputerze (najczęściej antywirus), nie pozwala na uruchomienie gier. Często może to być również sam system operacyjny

 

Spróbuj poniższego rozwiązania: 

 

1. Upewnij się, że w Twoim programie antywirusowym zostały dodane wyjątki dla obu gier.
Więcej informacji jakie programy mogą blokować uruchomienie gry znajdziesz tutaj.

2. Następnie upewnimy się iż problem nie jest związany z blokowaniem gry przez Windows.

- Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
- W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
- Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika" i przesuń suwak na samą górę.
- Zatwierdź zmiany
- Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
- Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
- Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
- Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
- Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)

 

Daj znać czy to rozwiązało Twój problem Standard smile 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (220 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie mogę uruchomić Fifa17 ani Bf1

Community Manager

Hej @taiyoken

 

Z Twojego postu rozumiem, że obie gry wcześniej działały bez problemu? Jeżeli tak to tego rodzaju problemy zazwyczaj związane są z tym, że jakiś program na Twoim komputerze (najczęściej antywirus), nie pozwala na uruchomienie gier. Często może to być również sam system operacyjny

 

Spróbuj poniższego rozwiązania: 

 

1. Upewnij się, że w Twoim programie antywirusowym zostały dodane wyjątki dla obu gier.
Więcej informacji jakie programy mogą blokować uruchomienie gry znajdziesz tutaj.

2. Następnie upewnimy się iż problem nie jest związany z blokowaniem gry przez Windows.

- Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
- W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
- Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika" i przesuń suwak na samą górę.
- Zatwierdź zmiany
- Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
- Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
- Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
- Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
- Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)

 

Daj znać czy to rozwiązało Twój problem Standard smile 

Wiadomość 2 z 2 (221 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem