Dot.: Mój e-mail nie działa

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Mój e-mail nie działa

★★★ Newbie

Proszę o pomoc! Piszę to z drugiego konta, bo moje pierwsze nie działa (bizajl). Podczas wpisywania e-mail i hasła piszą o błędzie a jeżeli pisze ID oraz hasło to wszystko działa. Mój problem polega na tym że mam dostępną tylko bibliotekę gier, a gdy chce to zmienić nie mogę bo tam już można podać tylko e-mail. Bym chciał zamieścić screen'y lecz nie mogę bo wtedy wszyscy mogli by zobaczyć mój e-mail Dziękuję z góry za pomoc.

Wiadomość 1 z 2 (1 275 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Mój e-mail nie działa

Community Manager (retired)

Cześć @miki2005r Standard smile

 

Z Twojego opisu całej sytuacji, wnioskuję że posiadasz konto dla osoby niepełnoletniej? Niestety konta, na których wpisana data urodzenia wskazuje na użytkownika poniżej 16. roku życia, posiadają wiele ograniczeń.

 

Zaliczamy do nich:

  • brak dostępu do funkcji online w grach (np. trybu FIFA Ultimate Team w FIFA lub Galerii w The Sims 4);
  • brak dostępu do sklepu Origin, a co za tym idzie, zakupu gier lub dodatków;
  • brak możliwości zalogowania na konto EA na stronie origin.com;
  • brak możliwości rozmowy ze znajomymi;
  • brak możliwości zapraszania znajomych do gry oraz dodawania ich do listy znajomych na Origin;
  • brak możliwości zalogowania się na konto przy użyciu adresu email rodzica (konta dla osób niepełnoletnich nie posiadają "własnego" adresu email - jedynie adres email rodzica/opiekuna, na którym może zostać stworzone drugie konto).

Podane wyżej restrykcje mają na celu jedynie ochronę najmłodszych miłośników naszych gier Wink

 

Jednak, jeśli data urodzenia została przez pomyłkę błędnie wprowadzona lub osoba dorosła pragnie przejąć konto i zmienić na nim datę urodzenia, aby pozbyć się tych ograniczeń - istnieje taka możliwość. W tym celu konieczny jest kontakt telefoniczny z naszym centrum pomocy. Po zweryfikowaniu konta, doradca udzieli Ci dalszych instrukcji. Powodzenia! Fingers crossed

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 342 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Mój e-mail nie działa

Community Manager (retired)

Cześć @miki2005r Standard smile

 

Z Twojego opisu całej sytuacji, wnioskuję że posiadasz konto dla osoby niepełnoletniej? Niestety konta, na których wpisana data urodzenia wskazuje na użytkownika poniżej 16. roku życia, posiadają wiele ograniczeń.

 

Zaliczamy do nich:

  • brak dostępu do funkcji online w grach (np. trybu FIFA Ultimate Team w FIFA lub Galerii w The Sims 4);
  • brak dostępu do sklepu Origin, a co za tym idzie, zakupu gier lub dodatków;
  • brak możliwości zalogowania na konto EA na stronie origin.com;
  • brak możliwości rozmowy ze znajomymi;
  • brak możliwości zapraszania znajomych do gry oraz dodawania ich do listy znajomych na Origin;
  • brak możliwości zalogowania się na konto przy użyciu adresu email rodzica (konta dla osób niepełnoletnich nie posiadają "własnego" adresu email - jedynie adres email rodzica/opiekuna, na którym może zostać stworzone drugie konto).

Podane wyżej restrykcje mają na celu jedynie ochronę najmłodszych miłośników naszych gier Wink

 

Jednak, jeśli data urodzenia została przez pomyłkę błędnie wprowadzona lub osoba dorosła pragnie przejąć konto i zmienić na nim datę urodzenia, aby pozbyć się tych ograniczeń - istnieje taka możliwość. W tym celu konieczny jest kontakt telefoniczny z naszym centrum pomocy. Po zweryfikowaniu konta, doradca udzieli Ci dalszych instrukcji. Powodzenia! Fingers crossed

 

Wiadomość 2 z 2 (1 343 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem