Koniec wersji próbnej po pół roku

autor: methes134
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Koniec wersji próbnej po pół roku

[ Edytowane ]
★ Novice

Właśnie zostałem wyrzucony z meczu w kwalifikacjach do FC ponieważ "skończył" mi się czas wersji próbnej. W grę gram od premiery i chciałbym się dowiedzieć co się znowu w waszej grze [Edytowane przez Ti_Sento79].

Wiadomość 1 z 7 (929 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Koniec wersji próbnej po pół roku

Community Manager

Hej @methes134 

Czy po ponownym uruchomieniu gry wyświetlił się ten sam komunikat dotyczący wersji próbnej?

[Edit: Nie przeklinaj/ unikanie filtrów *, dokonaliśmy drobnych edycji postu. Z regułami forum można zapoznać się tutaj 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 7 (873 wyświetleń)

★ Novice

Nie, ale nadal jestem stratny 1 mecz kwalifikacji co ma przełożenie na nagrody i zadania w grze. Zresztą, dziś nie wyskoczy, a za tydzień może tak jeśli przez pół roku grałem w "wersje próbną".

Wiadomość 3 z 7 (863 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★ Novice
@EA_Kalina Klasyczne EA i pomoc EA? Losowa odpowiedź i zlewka potem?
Wiadomość 4 z 7 (794 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

W przypadku, jeśli w przyszłości pojawiłby się komunikat o wersji próbnej, skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez czat lub telefon, abyśmy mogli sprawdzić stan Twojego konta.

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

Natomiast jest kilka rzeczy, z którymi nie możemy pomóc:

•       Nie możemy zresetować twojego bilansu wygranych/przegranych ani usunąć jakichkolwiek porażek 
  •       Nie możemy przyznawać żadnych nagród za przegrane mecze
  •       Nie możemy cofnąć żadnych kar za rozłączenie lub zresetować twojego modyfikatora NU 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 7 (751 wyświetleń)

★ Novice
@EA_Kalina To po co wy jesteście w ogóle? Równie dobrze taką robotę może wykonać bot i napisać "Nie mogę ci pomóc bo EA nic nie potrafi naprawić". I fajrant można coś nowego zepsuć.
Wiadomość 6 z 7 (733 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Answers HQ to coś więcej niż forum z pomocą – to globalna, wspierająca się społeczność. Na AHQ znajdziesz pomoc innych graczy - wypowiadają się oni w danym wątku, kiedy mają coś konkretnego do napisania lub kiedy znają odpowiedź. 

W niektórych przypadkach związanych z np. obsługą konta czy zawartością w grze, nie będziemy w stanie pomóc poprzez nasze forum, ze względu na jego publiczny charakter.

Jeśli chcesz skontaktować się z EA w celu uzyskania bezpośredniej pomocyPomoc EA znajduje się TUTAJ. 

Więcej o rodzajach pomocy i sposobach kontaktu znajdziesz również w artykule: Jak skontaktować się z centrum pomocy EA?

Pozdrawia serdecznie Standard smile

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 7 (698 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem