FIFA 09 PRZYPISANIE AKTYWOWANEJ GRY

autor: lachiewicz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

FIFA 09 PRZYPISANIE AKTYWOWANEJ GRY

★★★ Newbie

Witam. Mam pytanko, ostatnio naszła mnie chęć na FIFA 09, kiedyś posiadałem ale juz nie potrafię jej odnaleźć i tu moje pytanie, czy zakupując używaną grę na allegro będę mógł zainstalować ją u siebie i przypisać do swojego konta w przypadku gdy kod został już aktywowany? Sprzedawca zapewnia, że wystarczy kontakt z supportem i oni przypiszą ją do mojego konta po weryfikacji kodu aktywacyjnego, czy to prawda?

Wiadomość 1 z 5 (763 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: FIFA 09 PRZYPISANIE AKTYWOWANEJ GRY

Witaj @lachiewicz 

Klucze do  FIFA 09 są już nieaktywne po tylu latach, po drugie drugi raz już klucza nie można aktywować jest on jednorazowy. Nawet pewnie byłby problem z pobraniem na Origin bo nie jest już ta wersja gry dostępna.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (695 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Witaj @lachiewicz 

Klucze do  FIFA 09 są już nieaktywne po tylu latach, po drugie drugi raz już klucza nie można aktywować jest on jednorazowy. Nawet pewnie byłby problem z pobraniem na Origin bo nie jest już ta wersja gry dostępna.

Wiadomość 2 z 5 (696 wyświetleń)

Community Manager

Hej @lachiewicz 

Jeśli gra została kupiona z drugiej ręki, zapewne kod został wykorzystany przez pierwotnego właściciela. Zgodnie z informacjami, które podał @MattiuDefo  nie możemy pomóc z kodami, które zostały już wykorzystane na kontach innych graczy.

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 5 (681 wyświetleń)

★★★ Newbie
@EA_Kalina mam pytanie w jaki sposób jest przypisywany kod gry do fify09? On jest przypisywany do komputera(biosu) czy do dysku?
Wiadomość 4 z 5 (499 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Hero
@adasiek534215

Kod gry jest przypisywany do twojego konta EA - takie konto zawsze istniało choc pod różnymi nazwami. Powstawało w momencie rejestracji jakiejś gry kupionej od EA po raz pierwszy i kreowane na bazie twojego nicku lub adresu mailowego. Te konto po latach może nie istnieć, choc u mnie na koncie Origin, ku mojemu zdumieniu pokazała sie gierka EA zakupiona 10 lat wcześniej przed powstaniem konta Origin a nie miałam pojęcia, ze istnieje takie konto w momentu rejestracji tej gry.
Problem jest ze gdy po raz pierwszy właściciel gry rejestrował ją (wpisywal kod by grę pobrać) kod wygasał i już nie można było jego użyć po raz drugi.

Wiadomość 5 z 5 (493 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem