Dot.: Epic games unlink account ea

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Epic games unlink account ea

★ Novice

PL: Witam odłączyłem konto epic od konta ea zeby na ktorym kupiłem wczoraj gre fifa 23 zeby dzialalo ale no niestety pisze ze nadal jest polaczone i nie moge grac, epic games napisalo ze u nich jest konto rozłączone i ze mam do was sie skontaktowac lecz wy nie odpisujecie od 3 dni oraz widzialem ze jest to wasz blad ktory naprawiacie juz 2 lata.


EN: Hello, I disconnected the epic account from the ea account on which I bought fifa 23 yesterday to make it work but unfortunately it says it's still connected and I can't play, epic games wrote that their account is disconnected and that I should contact you but you don't write back for 3 days and I saw that it is your error that you have been fixing for 2 years.

Wiadomość 1 z 3 (1 123 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Epic games unlink account ea

Community Manager

Hej @grotc 

 

Przepraszam za późną odpowiedź.

 

Niestety poprzez forum nie będziemy w stanie pomóc Ci w problemach związanych z kontem EA.  

  

Jeśli problem wciąż występuje, skontaktuj się proszę z nami poprzez telefon, lub czat na help.ea.com. 

  

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

  

 

Pozdrawiam Standard smile

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (981 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Epic games unlink account ea

Community Manager

Hej @grotc 

 

Przepraszam za późną odpowiedź.

 

Niestety poprzez forum nie będziemy w stanie pomóc Ci w problemach związanych z kontem EA.  

  

Jeśli problem wciąż występuje, skontaktuj się proszę z nami poprzez telefon, lub czat na help.ea.com. 

  

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

  

 

Pozdrawiam Standard smile

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (982 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Epic games unlink account ea

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @EA_Kalina jako rozwiązanie. 

Wiadomość 3 z 3 (894 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem