Czy można usunąć grę z konta i pobrać ją jeszcze raz?

autor: annhatake
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czy można usunąć grę z konta i pobrać ją jeszcze raz?

★★★ Newbie

Tak jak w temacie. Czy można usunąć grę z konta żeby pobrać ją jeszcze raz? Bardzo zależy mi na Mass effect 2, a dzięki złośliwości pewnej osoby nie mam plików, które pobrałam, a gra nadal widnieje na moim koncie i nie mogę jej pobrać ponownie. Pomocy! 

Wiadomość 1 z 2 (442 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Czy można usunąć grę z konta i pobrać ją jeszcze raz?

Community Manager (retired)

Cześć @annhatake

 

Ojjj, nieładnie, że ktoś namieszał w Twoich plikach i teraz nie masz dostępu do gry Shocked

 

Jednak jeśli gra Mass Effect 2 nadal widnieje na Twoim koncie, to powinna być dostępna do pobrania. Raz przypisana gra, może być pobrana przez właściciela konta dowolną ilość razy.

 

Czy mogłabyś mi powiedzieć, jaki dokładnie problem z pobieraniem gry napotykasz?

 

Pamiętaj, aby upewnić się czy stara, uszkodzona wersja gry została wcześniej w całości usunięta z Twojego komputera. Możesz również spróbować wyczyścić pamięć podręczną w aplikacji Origin.

 

 

Koniecznie daj znać czy się udało! Trzymam kciuki! Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (431 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czy można usunąć grę z konta i pobrać ją jeszcze raz?

Community Manager (retired)

Cześć @annhatake

 

Ojjj, nieładnie, że ktoś namieszał w Twoich plikach i teraz nie masz dostępu do gry Shocked

 

Jednak jeśli gra Mass Effect 2 nadal widnieje na Twoim koncie, to powinna być dostępna do pobrania. Raz przypisana gra, może być pobrana przez właściciela konta dowolną ilość razy.

 

Czy mogłabyś mi powiedzieć, jaki dokładnie problem z pobieraniem gry napotykasz?

 

Pamiętaj, aby upewnić się czy stara, uszkodzona wersja gry została wcześniej w całości usunięta z Twojego komputera. Możesz również spróbować wyczyścić pamięć podręczną w aplikacji Origin.

 

 

Koniecznie daj znać czy się udało! Trzymam kciuki! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (432 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem