Brak gry w bibliotece

autor: alnihan89
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak gry w bibliotece

★★★ Newbie

Wczoraj zakupiłam przez sklep origin The Sims 4: Miejskie Zycie. Skusiła mnie promocja. Dostałam maila potwierdzającego zamówienie, w którym znalazła się informacja, że gra jest w mojej bibliotece. problem jest taki, że zwyczajnie jej tam nie ma. Nie dostałam również kodu produktu. To jest normalne? Bo chyba jednak gra powinna w tej bibliotece już być

Wiadomość 1 z 2 (823 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak gry w bibliotece

Community Manager (retired)

Witaj @alnihan89

 

Gdy zakupujesz gry na platformie Origin, zostają one bezpośrednio przypisane do Twojego konta - wpisywanie dodatkowych kluczy nie jest konieczne, dlatego nie musisz się martwić, że ominął Cię jakiś mail z dodatkowym kodem Standard smile

 

Aby sprawdzić czy zakupiony przez Ciebie dodatek znajduje się na koncie, w bibliotece gier kliknij na obrazek z grą The Sims 4, następnie wybierz zakładkę "Zawartość dodatkowa". Dodatek powinien być oznaczony jako odblokowany i gotowy do pobrania Wink

 

Jednak jeśli nadal będziesz mieć problem ze znalezieniem dodatku, polecam kontakt telefoniczny z naszym centrum pomocy. Doradca będzie w stanie dokładnie przejrzeć Twoje konto i sprawdzi czy wszystko jest w porządku.

 

Powodzenia! :eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (992 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak gry w bibliotece

Community Manager (retired)

Witaj @alnihan89

 

Gdy zakupujesz gry na platformie Origin, zostają one bezpośrednio przypisane do Twojego konta - wpisywanie dodatkowych kluczy nie jest konieczne, dlatego nie musisz się martwić, że ominął Cię jakiś mail z dodatkowym kodem Standard smile

 

Aby sprawdzić czy zakupiony przez Ciebie dodatek znajduje się na koncie, w bibliotece gier kliknij na obrazek z grą The Sims 4, następnie wybierz zakładkę "Zawartość dodatkowa". Dodatek powinien być oznaczony jako odblokowany i gotowy do pobrania Wink

 

Jednak jeśli nadal będziesz mieć problem ze znalezieniem dodatku, polecam kontakt telefoniczny z naszym centrum pomocy. Doradca będzie w stanie dokładnie przejrzeć Twoje konto i sprawdzi czy wszystko jest w porządku.

 

Powodzenia! :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 2 (993 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem