Brak dostępu do konta

autor: derrek420
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak dostępu do konta

★★★ Newbie

Witam ! Od długiego czasu nie logowałem się na origin , wiec zapomniałem loginu ,jak i hasła ( nie pamiętam także na jaki e-mail zostało założone konto) . Na koncie była gra  Battlefield 3 , na której głównie mi zależy. Posiadam do niej pudełko , 2 płyty i CD-Keya . Byłaby możliwość odzyskania konta , bądz możliwość ponownego użycia cd-keya ?

Wiadomość 1 z 2 (845 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak dostępu do konta

Community Manager (retired)

Cześć @derrek420

 

Dobre wieści! Jeśli posiadasz klucz aktywacyjny do gry (niestety są one jednorazowe), to z pewnością uda nam się namierzyć Twoje konto. Jednak w tym celu bardzo prosiłabym o kontakt telefoniczny z jednym z naszych doradców ze względu na ochronę Twoich danych osobowych i uniknięcie ryzyka zhakowania konta.

 

Dokładne informacje jak to zrobić, znajdziesz w TYM WPISIE.

 

Powodzenia! Fingers crossed

 

 

 

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (908 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak dostępu do konta

Community Manager (retired)

Cześć @derrek420

 

Dobre wieści! Jeśli posiadasz klucz aktywacyjny do gry (niestety są one jednorazowe), to z pewnością uda nam się namierzyć Twoje konto. Jednak w tym celu bardzo prosiłabym o kontakt telefoniczny z jednym z naszych doradców ze względu na ochronę Twoich danych osobowych i uniknięcie ryzyka zhakowania konta.

 

Dokładne informacje jak to zrobić, znajdziesz w TYM WPISIE.

 

Powodzenia! Fingers crossed

 

 

 

 

 

 

Wiadomość 2 z 2 (909 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem