Pomóz nam ulepszyc serwis Answers HQ! Wypelnij ankiete Nie, dziekuje

Witamy w polskiej Społeczności na Answers HQ!

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Witamy w polskiej Społeczności na Answers HQ!

Community Manager (retired)

Witajcie drodzy fani gier EA,

 

Bardzo miło nam ogłosić, że z dniem dzisiejszym otwieramy dla Was polskie forum na Answers HQ! Idąc za przykładem naszych przyjaciół z innych krajów, pragniemy aby było to miejsce, gdzie gracze będą mogli swobodnie dyskutować o wszelkich problemach, strategiach, nowinkach dotyczących naszych produkcji.

 

Answers HQ to przede wszystkich serwis, na którym będzie można uzyskać bezpośrednią pomoc od społeczności lub przedstawicieli EA. Jeśli inni gracze zgłaszali już podobny problem. Może się okazać, że błąd jest dobrze znany – w takim wypadku nie musisz pisać nowej wiadomości – wystarczy, że klikniesz „Ja też". Jeśli nie znajdziesz podobnego problemu, napisz wiadomość w odpowiednim dziale.

 

Na forum istnieje system przydzielania punktów doświadczenia (PD). Im więcej pomagasz, tym więcej ich gromadzisz. Możesz również zdobywać odznaki AHQ oraz coraz wyższe rangi w zależności od Twojej aktywności wśród społeczności. Warto być zaangażowanym w działalność Answers HQ, aby uzyskać status Bohatera, a następnie Czempiona, co daje dodatkowe bonusy oraz przywileje na forum i nie tylko.

 

Polecamy zapoznać się z dokładnym regulaminem oraz przewodnikiem po stronie pod adresem: http://answers.ea.com/t5/help/faqpage

 

Na chwilę obecną na Polskim Answers HQ istnieje kilka działów, dotyczących naszych najpopularniejszych gier, w tym serii Battlefield, FIFA oraz The Sims.

 

Aby zobaczyć wszystkie gry należy wybrać opcję 'Wszystkie fora' w lewym górnym rogu ekranu. Oczywiście wraz z rozwojem społeczności, będą tam pojawiać się kolejne produkcje.

 

Na koniec pragniemy jeszcze raz gorąco zachęcić do udzielania się na naszym forum. Jesteśmy przekonani, że z Waszą pomocą uda nam się stworzyć najlepszą polską społeczność graczy w Internecie!

 

Wasz Zespół AHQ

Wiadomość 1 z 1 (2 860 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem