Pomóz nam ulepszyc serwis Answers HQ! Wypelnij ankiete Nie, dziekuje

Ogłoszenie dla społeczności AHQ

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ogłoszenie dla społeczności AHQ

Community Manager

Witajcie!

W ciągu ostatnich dwóch lat nasze polskie i portugalskie społeczności zdołały rozwinąć się w pełne pasji żyjące własnym życiem wspólnoty.

 

Kiedy je tworzyliśmy, nie dysponowaliśmy żadnymi danymi, które mogłyby trafnie określić wielkość personelu wymaganą do obsługi każdej z nich.

 

Zamiast zgadywać, ilu pracowników pełnoetatowych będziemy potrzebować, połączyliśmy siły z naszymi partnerami w Obsłudze klienta, by znaleźć utalentowane osoby w naszej firmie, które można doszkolić, by zostały menadżerami ds. społeczności na część etatu.

 

Dwa lata później zdaliśmy sobie sprawę, że posiadanie menedżerów na część etatu nie zdaje już egzaminu. Takie rozwiązanie nie zapewnia tym społecznościom spójności – zarówno w kwestii odpowiadania na wiadomości, jak i relacji pomiędzy społecznością a naszymi pracownikami. Inaczej niż wtedy, kiedy zakładaliśmy te społeczności, teraz zebraliśmy odpowiednie dane i podjęliśmy decyzję, by stworzyć pełnoprawne stanowiska menadżerów ds. społeczności.

 

Po zakończeniu wewnętrznego procesu, role te zostały obsadzone przez użytkowników [EA_Nuno] oraz [EA_Kuba]. W związku z tym nie będziemy już wymagać pomocy od naszych znajomych z Obsługi klienta.

 

Jednakże... z uwagi na pracę i poświęcenie użytkowników [EA_Coral], [EA_Brukis] i [EA_Odix], postanowiliśmy zmienić ich rangi na forum na „Personel EA (EA Staff)” zamiast tradycyjnego „Koordynator społeczności (emerytowany) (Community Coordinator (Retired))”. Chociaż osoby te nie będą aktywnie zaangażowane w naszą pracę, to zapewne wciąż spotkacie je na forach, gdzie będą dumnie prezentować swoją nową rangę. Nie żegnamy się z nimi na stałe, a jedynie mówimy „Do zobaczenia”, więc możecie się przywitać, kiedy na nie wpadniecie.

 

W imieniu zespołu pragnę podziękować każdemu z was za uczynienie polskich i portugalskich społeczności tym, czym są dzisiaj. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć, co nas czeka w przyszłości.

 

EA_Kuba

bannner3.png
[Jak korzystać z forum AHQ?]

Nie narażaj się. Zostań w domu. Grajmy razem!


Kuba.png
Wiadomość 1 z 1 (542 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem