Problem z dialogami w grze NFS Payback

autor: Czacha009
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z dialogami w grze NFS Payback

★★★ Newbie

Witam, mam problem z dialogami w grze a mianowicie lecą napisy a jest cisza czasem słychać normalnie jedno zdanie a pózniej osoba inna mówi jak by była bardzo daleko albo w ogóle nie słychać. Mam win 10 Dx 12 karta to gtx1070 . Próbowałem re-install aktualizacje gry i naprawy gry jednak na nic. niestety ale ja nawet pierwszego wyscigu nie zrobię bo cała przyjemnosc z gry jest niszczona....Słyszałem że gra nie działa z dx 12 no u mnie działa uruchamia się ale myslę jak zmienić na dx 11. Ma ktoś rady?

Wiadomość 1 z 4 (1 344 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem z dialogami w grze NFS Payback

Community Manager (retired)

@Czacha009

 

Jeśli korzystasz z konfiguracji dźwięku 5.1 lub 7.1, problem może leżeć po stronie konfiguracji głośników (odsyłam na stronę producenta)  Poniżej zamieściłem kilka obejść, które mogą zadziałać: 

 

W przypadku PC możesz spróbować ustawić inny domyślny format dźwięku np. 24 bit, 96000 Hz lub 16 bit, 44100 Hz (CD Quality) celem przetestowania:

 

22321311.PNG

 

223213111.PNG

 

2232131111.PNG

 

 

Innym obejściem w przypadku PC, jest wyłączenie wszystkich "efektów dźwiękowych"w ustawieniach wyjścia audio:

 

Podobnie jak wyżej, przechodzimy do właściwości danego wyjścia audio i zakładka Enhancements, gdzie WYŁĄCZAMY poniższą opcję:

 

22231.PNG

 

 

Na chwilę obecną pojawiają się podobne zgłoszenia na naszym EN forum, jednak dotyczą one głównie wersji na PS4. 

Wiadomość 2 z 4 (1 333 wyświetleń)

Re: Problem z dialogami w grze NFS Payback

★ Novice
@Czacha009 U mnie działa normalnie mam polska wersję windows 10 64 bit słuchawki astro a 50
Wiadomość 3 z 4 (924 wyświetleń)
0 Kudo

Re: Problem z dialogami w grze NFS Payback

Community Manager

Hej @Denio111 

 

Dzięki za potwierdzenie Standard smile 

 

Z racji tego, że odpowiedź w tej dyskusji została udzielona blisko 3 lata temu i zasad forum dotyczących necropostingu - zamknę ją Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (913 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem