Dot.: Need for speed payback-kariera

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Need for speed payback-kariera

★★ Novice

Witam, miałbym prośbe i zarazem pytanie.

Chciałbym zresetować i rozpocząć swoją kariere od początku, od zera.

Dlaczego? Ponieważ (nie wiem co się stało) ale z garażu usunęło mi wszystkie samochody które dotychczas miałem w kryjówce.

Nic nie robiłem z save'm gry ani nic. Kiedy chciałem zakupić od nowa pojazdy, nie mogłem kupić samochodów poskładanych z wraków. Pisała taka uwaga "Aby odblokować musisz poskładać wrak pojazdu" A przed problemem poskladałem wszystkie wraki i nie mogę odbudować od nowa.

Więc chciałbym albo zresetowac karierę gry i zacząć wszystko od samego początku lub, czy była by taka opcja aby przywrócić wszystkie pojazdy które dotychczasz miałem w kryjówce?

Prosił bym o wyrozumiałość i wsparcie w tej sytuacji. Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 5 (986 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Need for speed payback-kariera

Community Manager

Hej @Dejwuu

 

Niestety, ale wymienione przez Ciebie rzeczy ($,tokeny, dostawy) są przypisane do Twojego konta, a nie do lokalnego zapisu gry. Odpowiedź na Twoje pytanie znalazłem tutaj i tutaj

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 5 (950 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Need for speed payback-kariera

[ Edytowane ]
★★ Novice

Znalazłem na forum jak zresetować karierę, lecz mam dziwny problem, po zresetowaniu kariery zostało mi 1300żetonów i 4miliony $ oraz za wbicie kolejnej punktacji reputacji nie otrzymuję żadnych dostaw Frown pomożę mi ktoś ? Frown 

Dodam jeszcze że przed tym jak zresetowałem swój postęp kariery, miałem na koncie około 900żetonów i 6milionów $...

 

Wiadomość 2 z 5 (964 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need for speed payback-kariera

Community Manager

Hej @Dejwuu

 

Niestety, ale wymienione przez Ciebie rzeczy ($,tokeny, dostawy) są przypisane do Twojego konta, a nie do lokalnego zapisu gry. Odpowiedź na Twoje pytanie znalazłem tutaj i tutaj

Wiadomość 3 z 5 (951 wyświetleń)

Dot.: Need for speed payback-kariera

★★ Novice

Dziękuje bardzo za odpowiedź, czyli wygląda na to że już nie będe dostawał żadnych dostaw ? Nie da się już tego naprawić ? Dobrze rozumiem ?

Wiadomość 4 z 5 (940 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need for speed payback-kariera

Community Manager

@Dejwuu Obawiam się, że nie jest to kwestią naprawienia gry. Frown Zdaje się, że jest to zamierzone działanie. 

Wiadomość 5 z 5 (931 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem