Minimalizująca się gra.

autor: PackPls
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Minimalizująca się gra.

★★★ Newbie

Hej, 
mam od tygodnia ogromny problem z Originem.

Po pierwsze zawsze, kiedy odpalam komputer wyskakuje mi okienko, że ,,Origin napotkał problem i program został zamkniety". Następnie klikam w okienku ,,Uruchom Origin ponownie" i wszystko zaczyna działać.
Przechodząc do samej rozgrywki. Losowo co 5-7 min. Gra samoczynnie się minimalizuje. Początkowo myślałem, że jest to spowodowane zbyt dużym zużyciem karty graficznej ( Radeon rx 5700XT) . Odpaliłem, wiec grę na najniższych ustawieniach, gdzie zużycie GPU jest na poziomie 50-60%. Nic to nie dało. Teraz doszło nawet do tego , że samo okienko origina, gdy jestem na przeglądarce potrafi wyskoczyć samo z siebie. Wydaje mi się, że to przez wyskakujący Origin gra się minimalizuje. Czy potraficie mi jakoś pomóc?

Wiadomość 1 z 2 (493 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Minimalizująca się gra.

Community Manager

Hej @PackPls 

 

Rozwiązanie podobnego problemu zostało zaproponowane tutaj. Sprawdź czy rozwiąże problem również u Ciebie i daj nam znać Standard smile 

 

Problem z minimalizowaniem się gier jest aktualnie badany przez nasze zespoły. 

Wiadomość 2 z 2 (447 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem