Dot.: Autolog - Problem z Nadpisywaniem Wyników.

autor: 95kriss95
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Autolog - Problem z Nadpisywaniem Wyników.

★★★ Newbie

Produkt: Need for Speed Payback
Platforma:Sony Playstation 4
Opisz pokrótce napotkany błąd: Autolog - problem z zapisywaniem wyników.
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? Stysiu_MS
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 14/12/2017
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) Różne Godziny
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Problem występuje podczas grania i poprawiania wyników w wyścigach..
Co się dzieje? Podczas poprawiania czasów w wyścigach autolog nie zapisuje wyniku mimo że został on poprawiony.
Jakiego rezultatu oczekujesz? Rozwiązania problemu , ewentualnie instrukcji jak rozwiązać problem.
Wybierz swój region Europa
Czy byłeś połączony z innymi graczami podczas wystąpienia błędu? Nie

Witam, irytujący dla mnie staje się fakt że kilkukrotne pobijanie wyników w wyścigach nie nadpisuje obecnych...Konsola podłączona jest stale do internetu przez kabel lan, prędkość to 15ms/105 Down/8 UP. Problemu po stronie internetu nie widzę gdyż połączenie nie zostaje zrywane. Podejrzewam problem funkcją Autologu, który zapisuje poprawiony wynik dopiero po kilku próbach. Proszę o pomoc , pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4 (691 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Autolog - Problem z Nadpisywaniem Wyników.

★★★★★ Apprentice

Juz to widze, jak Ci odpisuja. Nie warto sie rozpisywac, co 2 lata robia bardziej zbugowana gre. Moze za 10lat wyjdzie cos na poziomie tych gier sprzed 7lat. Nie warto

 

Wiadomość 2 z 4 (673 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Autolog - Problem z Nadpisywaniem Wyników.

★★★ Newbie

Widzę właśnie że brakuje tu odpowiedzi ze strony supportu Frown . Mam jednak małą nadzieję.

Załączam scana z moim wynikiem po ukończeniu wyścigu i autolog gdy wrócę na linię startu. 

Nic nie nadpisuje Frown

Wiadomość 3 z 4 (670 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Autolog - Problem z Nadpisywaniem Wyników.

★★★ Newbie

Mam ten sam problem tylko mi jeszcze poznikaly wszystkie moje rekordy nie ma nic usuwalem zapis reinstalowalem gre i nic a na poczatek gry mam 778 kart speed przy pierwszej misji gdzie nawet w samouczku jeszcze nie ma mowy o nich nie mam paczek deluxe chociaz mam taka wersje a przy wyczynach jak zrobie trzy gwiazdki zostaja one ale jak wlacze tablice z wynikami pisze brak rekordu

Wiadomość 4 z 4 (648 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem