Dot.: Utrata postepu gry NFS GHOST + problem z kontem

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utrata postepu gry NFS GHOST + problem z kontem

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam po jakims czasie zalogowalem sie do gry NFS ghost i ku mojemu zdziwieniu moj ponad 60lvl postep kariery oraz samochody zostaly usuniete obecnie lvl wskazuje 5 a gre musze rozpoczynac jakby od nowa, dodam ze jakis czas temu mialem problem z zalogowaniem sie poniewaz ktos niby jest zalogowany na to konto na innym komputerze gdzie nikomu nie podawalem hasla ani nie logowalem sie na innym komputerze, moje pytanie brzmi czy mozna odzyskac utracony postep gry i jak to sie ma z zabezpieczeniem konta oraz czy da sie namierzyc 'goscia' ktory panoszyl sie po moim koncie jesli to mialo miejsce, prosze o wyjasienie tej sprawy i pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 2 (297 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utrata postepu gry NFS GHOST + problem z kontem

Community Manager (retired)

@Dzery93 Witaj!

 

Zapisy gry (postępy) są składowane na serwerze i jedyna opcja, aby je zresetować jest poprzez opcję dostępną w grze:

 

23535634.PNG

 

Jeśli faktycznie doszło do włamania na konto i osoba ta zresetowała Twój postęp, przykro mi, ale nie mamy narzędzi, aby progres przywrócić. Co zalecam, to wizytę na naszej stronie pomocy i zabezpieczenie Twojego konta według tego artykułu

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 2 (268 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem