Problemy z padem NFS 2015

autor: masterexxx7
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problemy z padem NFS 2015

★★★ Newbie

Cześć!

Ostatnio gdy kupiłem NFS 2015 i podłączyłem pada od komputera dzieje się dziwne zjawisko - pomimo dobrze ustawionego sterowanie samochód jedzie bez naciskania zadnych klawiszy na padzie, hamuje przy zakręcaniu i generalnie chcąc użyć jednej funkcji samochodu dzieje się kilka na raz - dla przykładu chociażby uruchamianie hamulców przy skręcaniu gałką analogową. Po odłączeniu pada, na klawiaturze, wszystko jest ok - samochód potrafi się zatrzymać, skręcanie odbywa się bez asysty hamulców itd

Z góry dzięki za pomoc

Wiadomość 1 z 2 (756 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z padem NFS 2015

Witam

 

Problem może być z samym padem, brak sterowników, niekompatybilność pada z grą.

 

Zerknij do dwóch innych wątków, gdzie znajdziesz porady odnośnie problemu z wykryciem sterowania: tutaj i tutaj.  

 

Pierwszą rzeczą jaką najlepiej zrobić, to odłączyć od komputera pada, kierownice czy inne urządzenia USB, zostawiając tylko klawiaturę i myszkę, następnie:

 

RESET USTAWIEŃ  wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu Need for Speed na np. Need for Speed kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty(%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

Wiadomość 2 z 2 (736 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem