Powrót do starszych części NFS

autor: Gontar1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Powrót do starszych części NFS

★★★★★ Newbie

Witam

Czy kiedyś zrobicie coś w stylu ,,Klasycznego Weekendu''? Będzie to polegało na chwilowej sprzedaży legendarnych części NFS(Most Wanted 2005, Underground)? Czy w ogóle będzie możliwe zrobienie takie coś?

Wiadomość 1 z 3 (663 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Powrót do starszych części NFS

Community Manager (retired)

Witaj @Gontar1

 

To bardzo ciekawy pomysł, szczególnie że w sieci aż huczy od plotek o kolejnej części NFS po publikacji listu do fanów od Ghost Games :eahigh_file:

 

Niestety na ten moment nie mam żadnych potwierdzonych informacji czy taka promocja w ogóle będzie mieć miejsce Frown Chociaż jestem przekonana, że wielu fanów klasycznych wyścigów z pewnością poparłoby Twój pomysł!

 

Zawsze jednak mogę przekazać Twój feedback do odpowiedniego zespołu Wink

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (863 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Powrót do starszych części NFS

Community Manager (retired)

Witaj @Gontar1

 

To bardzo ciekawy pomysł, szczególnie że w sieci aż huczy od plotek o kolejnej części NFS po publikacji listu do fanów od Ghost Games :eahigh_file:

 

Niestety na ten moment nie mam żadnych potwierdzonych informacji czy taka promocja w ogóle będzie mieć miejsce Frown Chociaż jestem przekonana, że wielu fanów klasycznych wyścigów z pewnością poparłoby Twój pomysł!

 

Zawsze jednak mogę przekazać Twój feedback do odpowiedniego zespołu Wink

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 3 (864 wyświetleń)

Dot.: Powrót do starszych części NFS

★★ Apprentice
Wiadomość 3 z 3 (500 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem