Nie działająca klawiatura

autor: Lewy9990
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie działająca klawiatura

★★★ Newbie

Witam. Mam problem z klawiaturą. A mianowicie przy ekranie startowym gdy mam wcisnąć spacje by przejść dalej nie dzieje się nic. Mogę tylko wcisnąć ctrl alt del. Miał ktoś już taki problem? Sprzęt to Lenovo z51

Wiadomość 1 z 6 (4 242 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie działająca klawiatura

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Lewy9990 Witaj na naszym forum! 

 

Spragniony prędkości a spacja jak znak STOP cię wstrzymuje?

 

 

Jako dumny właściciel laptopa Lenovo wiem, że w przypadku gier trzeba czasami ustawić Tryb wysokiej Wydajności dla karty NVIDIA bądź AMD aby gra uruchamiała się z prawidłową dedykowaną kartą a nie zintegrowaną np. Intel

 

Poniżej zamieszczam oficjalne poradniki ze strony wsparcia NVIDIA/AMD jak prawidłowo ustawić takie tryby:

 

Daj znać jak poszło a jeśli nadal będzie problem prześlij nam raport DXDIAG to zobaczymy co Twój laptop ma "pod maską" Wink

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (4 830 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie działająca klawiatura

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Lewy9990 Witaj na naszym forum! 

 

Spragniony prędkości a spacja jak znak STOP cię wstrzymuje?

 

 

Jako dumny właściciel laptopa Lenovo wiem, że w przypadku gier trzeba czasami ustawić Tryb wysokiej Wydajności dla karty NVIDIA bądź AMD aby gra uruchamiała się z prawidłową dedykowaną kartą a nie zintegrowaną np. Intel

 

Poniżej zamieszczam oficjalne poradniki ze strony wsparcia NVIDIA/AMD jak prawidłowo ustawić takie tryby:

 

Daj znać jak poszło a jeśli nadal będzie problem prześlij nam raport DXDIAG to zobaczymy co Twój laptop ma "pod maską" Wink

 

Wiadomość 2 z 6 (4 831 wyświetleń)

Dot.: Nie działająca klawiatura

★★★ Newbie

DZIAŁA!!! :D a ja się tyle czasu męczyłem z jakimiś aktualizacjami... Dzięki serdeczne Wink

Wiadomość 3 z 6 (4 221 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działająca klawiatura

Community Manager (retired)

@Lewy9990 Super, że pomogło!  A teraz gaz do dechy i szerokiej drogi! Computer Game controller 

 

Pozdrawiam i polecam się na przyszłość! Nerd

Wiadomość 4 z 6 (4 207 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działająca klawiatura

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

hej

kupiłem dziś need for speeda 2016 i niestety ale nie mogę zmienić ustawień sterowania w grze z pada na klawiaturę. Nie dział mi możliwość zmiany po przez pgup i pgdn z kontrolera na klawiaturę i nie mam nic podłączone do USB. Proszę o pomoc jak to zrobić?

 

Wiadomość 5 z 6 (2 862 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działająca klawiatura

★★★ Newbie

Jak uruchomiłes klawiature

Wiadomość 6 z 6 (2 146 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem