Need for speed PL

autor: KirikBu2014
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Need for speed PL

★★★ Newbie
Witam wczoraj kupiłem elektroniczna wersje NFS Na pc i nie mam wersji polskiej choć w necie wszyscy piszą że na ORIRINIENKTORYM zainstalowałem jest . Czy można to naprawić?
Wiadomość 1 z 5 (314 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Need for speed PL

Community Manager (retired)

Witaj @KirikBu2014

 

Jeśli zakupiłeś grę bezpośrednio na platformie Origin, korzystając z polskiego IP, wtedy na Twoim koncie powinna znaleźć się wersja z dostępnym językiem polskim oraz rosyjskim - wszystko zgodnie z opisem produktu Standard smile

 

Jednak jeśli dokonałeś zakupu klucza do gry z innej strony i jedynie przypisałeś go do konta EA - wtedy na Twoim koncie prawdopodobnie znalazła się wersja produktu nie zawierająca języka polskiego - w takiej sytuacji typ IP, ustawienie języka w aplikacji nie robi żadnej różnicy, wszystko zależy od rodzaju klucza aktywacyjnego.

 

Niestety na ten moment nie mamy możliwości dodania języka polskiego do gry, dlatego jeśli rzeczywiście zakup nie został dokonany przez Ciebie na Origin - skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą w celu uzyskania dokładnych informacji o produkcie.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 5 (308 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

NFS 2016 Język gry

★ Novice

Witam zakupiłem dziś NFS 2016, ściągnąłem i mam ją po angielsku. Fakt ten język wybrałem bo Polskiego nie było, myślałem że będzie można zmienić to później ale  dalej nie widzę takiej możliwości. Stąd moje pytanie, gdzie jeszcze szukać zmiany języka bo w samej grze nie widzę takiej możliwości a w origin Polskiego niema.

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 5 (310 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NFS 2016 Język gry

Community Manager (retired)

Witaj @wikiw91

 

Pozwoliłam sobie przenieść Twoją wypowiedź do wątku z wyjaśnieniem dlaczego język polski może nie być dostępny w Twojej wersji gry Need For Speed i co w takiej sytuacji zrobić.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 4 z 5 (300 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NFS 2016 Język gry

★ Novice

@EA_Ataashi

Nie zauważyłem że jest dział poświęcony tylko NFS za co przepraszam ALE z tym językiem to delikatnie mówiąc żałosne. Grałem u znajomego w wersje piracką po polsku a ja kupując oryginał mam wersje angielską bez możliwości zmiany na polski?! A Szanowna Pani odsyła mnie do sprzedawcy, może lepiej poinformować dystrybutorów aby zwracali uwagę? Sytuacja komiczna ale jeżeli niema wyjścia to trudno.

 

Dziękuje i pozdrawiam

Wiadomość 5 z 5 (293 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem