Dot.: Wyzwanie - przejedź wszystkie 15 prób czasowych w czasie mniejszym niż 110

autor: Danek_Dankowsky
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wyzwanie - przejedź wszystkie 15 prób czasowych w czasie mniejszym niż 1100 sek

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, z racji ciągle obowiązujących ograniczeń w naszym życiu codziennym pograłem sobie w tą grę trochę dłużej niż myślałem. Najbardziej bawiło mnie bicie rekordów na próbach czasowych (swoich), stąd efektem mojej gry jest kilka naprawdę niezłych wyników. Robiłem to przy pomocy bliżej nieokreślonych: Aventador, Corvette, 488 GTB, M5, AMG > więc nie ma obaw o jakieś wyniki typu RSR czy Mclaren F1. Nie będę tu przytaczał konkretnych czasów, wstawiał zdjęć czy filmików, można mi wierzyć lub nie. Moje wyzwanie jest takie, że każdy kto ma dużo wolnego czasu niech spróbuje przejechać wszystkie 15 prób czasowych w czasie mniejszym niż 1100 sekund. Czyli 18 min 20 sek na wszystkie 15 prób (oczywiście chodzi o sumę rekordów). Jest to dobre zajęcie, nie ma wielu filmików prezentujących rekordy na tych próbach, więc kwestia ścieżki przejazdu jest otwarta, kwestia skrótów również. Trzeba się sporo napracować i dużo nauczyć o swoim aucie, nawet RSRem możecie mieć problemy na poziomie 400 nie znając dobrze tej gry. Mogę podpowiedzieć, że jest to zabawa raczej dla osób, które już skończyły grę, bo może zająć 5 godzin, a może 50. Ja mam pograne 155h.

 

Dodam, że tymi autami na górze po moich doświadczeniach nie jestem w stanie sobie wyobrazić zejść poniżej 1085 sekund (chyba, że jednym z osobna, ja sobie przypisałem na stałe auta do tras). Nawet nie wiem, czy tu wrócę sprawdzić, wszystko jest kwestią chęci.

 

PS: Nie ma nagród

Wiadomość 1 z 5 (1 896 wyświetleń)

Dot.: Wyzwanie - przejedź wszystkie 15 prób czasowych w czasie mniejszym niż 110

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @MocJestZeMno 

 

Świetny pomysł na wyzwanie! Standard smile Poprawiłem trochę tytuł, żeby lepiej oddawał na czym wyzwanie ma polegać i przypiąłem Twój wątek na szczycie kategorii, żeby był lepiej widoczny.

 

Powodzenia! 

Wiadomość 2 z 5 (1 875 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyzwanie - przejedź wszystkie 15 prób czasowych w czasie mniejszym niż 110

★★ Novice

Dawnoo nie grałem, w sumie odkąd platyne wbiłem, no ale po takim czasie jak teraz włączyłem to stwierdzam że nie umiem jeździć haha, ale wkrętka dobra z tym wyzwaniem, także próbuje Standard smile 

Wiadomość 3 z 5 (1 708 wyświetleń)

Dot.: Wyzwanie - przejedź wszystkie 15 prób czasowych w czasie mniejszym niż 110

Community Manager

Hej @Danek_Dankowsky 

 

Daj nam znać kiedy uda Ci się ukończyć to wyzwanie Standard smile

Wiadomość 4 z 5 (1 706 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyzwanie - przejedź wszystkie 15 prób czasowych w czasie mniejszym niż 110

★★ Novice

Siemanko.

No spoczko, chodź jak patrzyłem na początku ile mam w sumie to było ponad 1400s, a teraz już udało mi się zejść do 1167s także jest postęp :D 

Jak ukończę to wrócę z Editem Tongue out

Pozdrawiam! Standard smile 

Wiadomość 5 z 5 (1 691 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem