Dot.: Brak jednego flaminga na mapie

autor: ones0me
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak jednego flaminga na mapie

★★★ Novice

Produkt: Need for Speed Heat
Platforma:Origin
Opisz pokrótce napotkany błąd: Zebrałem wszystkie flamingi oprócz jednego który się nie pojawia na mapie. Gdy podjeżdzam w miejsce flaminga(kolega mi pokazuje gdzie on jest, źródła w postaci mapy internetowe, poradniki na youtube) tego flaminga tam nie ma.
Jakiego samochodu używałeś/używałaś?
Czy posiadany przez Ciebie samochód był stworzony przez Ciebie czy pobrany z aut stworzonych przez społeczność w grze?
Jaki był ostatni wyścig w którym brałeś/brałaś udział?
Czy był to wyścig w dzień czy w nocy?
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Występuje on tylko u mnie, więc nie wiem
Co się dzieje? Nie widzę flaminga w dzielnicy Frontera Hills (przy skrzyżowaniu w lewej części dzielnicy). W załącznikach pokazałem o który flaming chodzi i screen tego co ja tam widzę.
Jakiego rezultatu oczekujesz? Jakieś sposoby na naprawienie tego błędu lub jeśli to możliwe przyznanie mi tego flaminga.

screen z poradnika na youtube.png<screen z poradnika na youtube flaming o który mi chodzi.png<flaming o którym piszę(zaznaczony na czerwono)

 

 

to co ja widzę.jpg< to co ja widzę screen z internetowej mapy.png< screen z internetowej mapy

Wiadomość 1 z 4 (4 307 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak jednego flaminga na mapie

Community Manager

Hej @ones0me 

 

Sprawdź proszę poniższy filmik. Znajdziesz tam wskazówki do tego jak znaleźć tego flaminga (znajduje się w tunelu). Filmik pochodzi z wątku na angielskim forum gdzie został opisany podobny problem Standard smile

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (4 278 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak jednego flaminga na mapie

Community Manager

Hej @ones0me 

 

Sprawdź proszę poniższy filmik. Znajdziesz tam wskazówki do tego jak znaleźć tego flaminga (znajduje się w tunelu). Filmik pochodzi z wątku na angielskim forum gdzie został opisany podobny problem Standard smile

 

Wiadomość 2 z 4 (4 279 wyświetleń)

Dot.: Brak jednego flaminga na mapie

★★★ Novice
@EA_Kuba nie spodziewałem się że tu również jest tunel, tym bardziej że w pierwszym poradniku jakim obejrzałem flaming był na powierzchni... Podobny problem miałem z flamingiem na fairview fields ale tam był on poprawnie przedstawiony w poradnikach Standard smile Dzięki wielkie za pomoc!
Wiadomość 3 z 4 (4 269 wyświetleń)

Dot.: Brak jednego flaminga na mapie

Community Manager

Super 

 

Cieszę się, że udało Ci się go odnaleźć Standard smile 

 

Jak będziesz miał chwilę to pochwal się swoimi samochodami na forum! Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (4 266 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem