the sims 2 nie działa

autor: Adreuses
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

the sims 2 nie działa

★★★ Newbie

Witam, mam problem z The Sims 2. Posiadam pełną kolekcję pudełkową, jednak nie jestem w sanie uruchomić ich na laptopie. Na poprzednich komputerach działały bez (jakiś większych) problemów. Niestety teraz pojawia mi się błąd zgodności karty graficznej z DirectX 9.0c. Próbowałam ściągnąć odpowiednie sterowniki jednak gra ich dalej nie widzi. Nie chciałabym tracić tej gry. Bardzo ją lubię. Według mnie jest ona najlepszą grą z serii pod względem rozgrywki i grafiki (postacie dużo lepiej wyglądały od 3 i 4). Słyszałam, że była dostępna ta gra za darmo od EA, ale niestety nie interesowałam się tym za bardzo, ponieważ The Sims 2 dotychczas działały, wystarczyło tylko zgodności dobrać. Chcę jeszcze zaznaczyć, że gra w ogóle się nie uruchamia w przeciwieństwie do gry TheClaw z 1999 roku. Brakuje mi już pomysłów w jaki sposób uruchomić tę grę. Zastanawiam się również czy jest szansa zdobycia tej gry na Originie, płyta Rezydencje i Ogrody jest już w kiepskim stanie. Nie chciałbym tracić tej gry ze względów sentymentalnych. Za pomoc serdecznie dziękuję Standard smile

Wiadomość 1 z 4 (1 082 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: the sims 2 nie działa

Witaj @Adreuses

 

Gra The Sims 2 to dość stara gra i nie jest już wspierana przez EA. 

Na nowych systemach komputerowych działa gorzej, a w wielu wypadkach może w  w ogóle się nie uruchomiać, gdyż z powstała przed wydaniem wielordzeniowych procesorów.

 

Przeczytaj ten cały temat, a być może uda ci się uruchomić grę: https://answers.ea.com/t5/Inne-gry-z-serii-The-Sims/The-sims-2-ultimate-collection-nie-dziala/td-p/6...

 

Jeżeli uda Ci się uruchamiać grę za pomocą Origin to wystarczy, że jej kod (oraz kody wszystkich dodatków) zarejestrujesz na swoim koncie w aplikacji Origin.

 

Pozdrawiam.

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 075 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: the sims 2 nie działa

Witaj @Adreuses

 

Gra The Sims 2 to dość stara gra i nie jest już wspierana przez EA. 

Na nowych systemach komputerowych działa gorzej, a w wielu wypadkach może w  w ogóle się nie uruchomiać, gdyż z powstała przed wydaniem wielordzeniowych procesorów.

 

Przeczytaj ten cały temat, a być może uda ci się uruchomić grę: https://answers.ea.com/t5/Inne-gry-z-serii-The-Sims/The-sims-2-ultimate-collection-nie-dziala/td-p/6...

 

Jeżeli uda Ci się uruchamiać grę za pomocą Origin to wystarczy, że jej kod (oraz kody wszystkich dodatków) zarejestrujesz na swoim koncie w aplikacji Origin.

 

Pozdrawiam.

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 4 (1 076 wyświetleń)

sims 2 nie uruchamia się

Witam.

 

Otóż mam problem z The Sims 2 Pełna kolekcja.

Kiedy próbuję uruchomić grę, pojawia mi się Biblioteka gier Origin. I nic więcej. Próbowałem naprawić grę za pomocą Origin, zrobić reinstalację gry oraz Origin, wyczyścić cache Origin, ale nic nie pomaga.

Wiadomość 3 z 4 (1 040 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: sims 2 nie uruchamia się

Community Manager (retired)

@Ricarde_Official Twój post został przeniesiony do tego wątku].

Wiadomość 4 z 4 (1 016 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem