Dot.: problem z instalacją dodatku do the sims 3

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

problem z instalacją dodatku do the sims 3

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Mam dodatek do gry the sims 3, który był używany przeze mnie na innym komputerze bez origina,nie mam płyty, ale mam kod. Teraz jak próbuje zainstalować go na nowym komputerze i wpisuje kod w originie to dostaje komunikat, że kod został już zrealizowany. Wcześniej udało mi się zainstalować podstawę do gry (z płytą) i nie było takiego problemu, podstawa też była używana na poprzednim komputerze. Co mam robić?

Wiadomość 1 z 2 (264 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: problem z instalacją dodatku do the sims 3

Witaj @Zuzuolek 

 

Przede wszystkim nie ważne na ilu komputerach uruchamiasz grę, gdyż raz zarejestrowana gra na stałe zostaje przypisana do jednego konta Origin.

Wystarczy, że zalogujesz się na jakimś komputerze na swoje konto w Origin, a będziesz mógł grać w gry, które tam zarejestrowałeś.

 

W tym przypadku doradzam sprawdzenie, czy na pewno nie rejestrowałeś tego dodatku na Origin.

W tym celu zaloguj się na swoje konto, wejdź do Biblioteki gier, kliknij na okładkę gry, a następnie pod okładką poszukaj tego dodatku.

 

Inna opcja to ta, że dodatek kupiłeś z tzw. drugiej ręki, na przykład na Allegro, w takim przypadku niestety nie będziesz miał możliwości go zarejestrować, gdyż zrobił to już pierwszy jej właściciel na swoim koncie Origin.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (243 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: problem z instalacją dodatku do the sims 3

Witaj @Zuzuolek 

 

Przede wszystkim nie ważne na ilu komputerach uruchamiasz grę, gdyż raz zarejestrowana gra na stałe zostaje przypisana do jednego konta Origin.

Wystarczy, że zalogujesz się na jakimś komputerze na swoje konto w Origin, a będziesz mógł grać w gry, które tam zarejestrowałeś.

 

W tym przypadku doradzam sprawdzenie, czy na pewno nie rejestrowałeś tego dodatku na Origin.

W tym celu zaloguj się na swoje konto, wejdź do Biblioteki gier, kliknij na okładkę gry, a następnie pod okładką poszukaj tego dodatku.

 

Inna opcja to ta, że dodatek kupiłeś z tzw. drugiej ręki, na przykład na Allegro, w takim przypadku niestety nie będziesz miał możliwości go zarejestrować, gdyż zrobił to już pierwszy jej właściciel na swoim koncie Origin.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (244 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem