ponowne dodanie darmowego the sims 2

autor: SaganFazpol
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

ponowne dodanie darmowego the sims 2

★★★ Newbie

Witam, nie chciałabym zgłosić żadnego problemu natomiast bardzo spodobała mi się opcja w 2014 darmowe the sims 2 wraz z dodatkami.niestety w tym czasie nie miałam dostępu zainstalować tą część, a wiele graczy, którzy grają teraz nie mogli skorzystać z tej opcji dlatego proszę o ponowne rozważenie dodania całej kolekcji the sims 2 na określony czas np miesiąc. myślę , żę nowi jak i starzy gracze bedą zadowoleni z tej opcji.

Wiadomość 1 z 4 (277 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: ponowne dodanie darmowego the sims 2

Community Manager

Hej @SaganFazpol

 

Na tę chwilę wsparcie dla kodów The Sims 2 zostało zakończone i nie mamy żadnych informacji o tym by ta promocja wróciła w przyszłości. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj Standard smile 


 

Thanks @EA_Unity 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (217 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: ponowne dodanie darmowego the sims 2

Witaj

 

Na chwilę obecną nie ma żadnych  informacji czy Sims2 powróci czy to w formie gry darmowej czy też  do sklepu Orgin. Jak będą takie plany to na pewno będzie o tym informacja.

Wiadomość 2 z 4 (253 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Betreff: ponowne dodanie darmowego the sims 2

Community Manager (retired)

@SaganFazpol I moved your post here from the German boards Standard smile

Wiadomość 3 z 4 (252 wyświetleń)

Dot.: ponowne dodanie darmowego the sims 2

Community Manager

Hej @SaganFazpol

 

Na tę chwilę wsparcie dla kodów The Sims 2 zostało zakończone i nie mamy żadnych informacji o tym by ta promocja wróciła w przyszłości. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj Standard smile 


 

Thanks @EA_Unity 

Wiadomość 4 z 4 (218 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem