Dot.: konto EA a rejestracja w TS3

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

konto EA a rejestracja w TS3

★★★ Newbie

Witam

Gram w TS3 korzystając z abonamentu Orgin, a mój problem jest następujący. Chciałam zagrać online co wymogło na mnie zalogowanie w TS3, a to z kolei doprowadziło do rejestracji ponieważ nie miałam założonego konta na Store TS3 .... Po kilku próbach udało mi się założyć konto, jednakże pod innym nickiem niż mam konto w EA. Następnie zalogowałam się online jednak z niepełną funkcjonalnością gry, aby ją uzyskać należy zarejestrować gre serialem.... . Jak biorę key  z mojej biblioteki EA to otrzymuję komunikat, że klucz został już wykorzystany oraz jest info, że jeśli korzystam z gry zainstalowanej poprzez stronę EA to rejestracja nie jest potrzebna... Doprowadza, to do sytuacji w której nie mam pełnej funkcjonalności gry online co mnie niezwykle irytuje. Żeby było ciekawiej na moim koncie EA w profilu znajduje się informacja dotycząca Tożsamości w grach i widnieje tam wpis TS3 z moim nickiem. Dlaczego więc nie mogę w pełni grać online (prowadzić rozmów, przesyłać prezentów itd.) i mam status gry niezarejestrowanej.....

Z góry dziekuję za pomoc i przepraszam jeśli zbytnio zagmatwałam wypowiedź, ale to jest niedoskonałość słowa pisanegoStandard smile

Pozdrawiam

Juka

Wiadomość 1 z 2 (430 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: konto EA a rejestracja w TS3

Community Manager

Hej @Jukaaa132

 

Faktycznie trochę zagmatwane, ale chyba rozumiem w czym rzecz Standard smile

 

Kiedy włączasz grę The Sims 3, w "launcherze" jest również opcja logowania się. Zaloguj się tutaj za pomocą tego samego adresu email (możesz go sprawdzić w klikając w lewym górnym rogu Origin - Konto EA i płatności - O mnie), którym logujesz się do programu Origin. Jeśli zajdzie taka potrzeba zaloguj się również na stronie www.thesims3.com/ tymi samymi danymi. Powinno być dokładnie tak jak opisujesz - nie musisz już rejestrować swojej gry Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (412 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem